En Uygun Hasta Yatağı Modelleri

 • Bu konu 0 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 6 yıl 11 ay önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #3614
  Anonim
  Ziyaretçi

  En Uygun Hasta Yatağı Modelleri 
  Hastalık bir insanın başına gelebilecek en kötü durumlardan bir tanesidir hele ki hastalandığınız da yatağa bağımlı olarak yaşamak durumunda kaldığınız da sağlığınızın kıymetini daha da fazla anlarsınız. Yatalak olarak kalan hastaların en büyük sıkıntılarından biri de hasta yataklarıdır. Kişinin sürekli olarak yatağa temas eden bölgelerinin havalandırılması ve terlerin yatak yarası açmasına müsaade edilmemesi gereklidir. Bunun içinde yatalak hastaların kullanması için farklı özelliklere sahip olan hasta yataklarını tercih etmek gerekir. Hasta yatakları konforunun yanı sıra yakmayan ve ayarlanabilir özelliklere sahip olduğundan dolayı hem hastayı hem de bakıcısını daha rahat ettirebilecek özelliğe sahiptir.
  Eğer ki yatak değil de sizin için daha konforlu ve büyüğü gerekiyorsa o zaman hasta karyolasını tercih edebilirsiniz. İnsan sağlığı önemlidir ve zira bu kişi hastaysa bu önem iki katına çıkabilir. Hasta yataklarını yalnız huzurevleri ya da hastane odaları için kullanmanız gerekmiyor ayrıca evinizde bakmakla yükümlü olduğunuz hasta yaşlı bireyler var ise onlar içinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bu konuda sizlere bahsedeceğimiz firmanın internet adresi http://www.hasta-yataklari.com/ siteye girerek tercih edebileceğiniz bir yatağı ya da karyolayı alabilirsiniz. Size ulaşım hangi şehirde olduğunuza bakılmaksızın gerçekleştirilecektir. İstenirse yataklar yalnızca satın almak amaçlı değilde kiralama yöntemiyle geçici bir süreliğine de tedarik edilebilmektedir. Firmamız üretici bir firma olmasına karşın istendiği takdir de satış işlemi de gerçekleştirilebilmektedir. Amacınız hastanıza ya da kendinize konforu sağlamak ve en iyi ortamları oluşturmaksa tercihiniz yatağını değiştirmekle başlamalıdır. 
  Yataklar ayarlanabilir özellikte olduklarından dolayı kullanımı rahattır. Motorlu ve motorsuz olan özelliklere sahip olduğu için bir güç sarf etmeniz gerekmez. Yanlarda yer alan korkuluklar sayesinde de yataktan düşmeler önlenmiş ve tutunarak kalkabilmek kolaylaştırılmıştır. Hasta yatakları elektrikle çalışma özelliğine sahip olduğundan dolayı hastanın bacak hareketlerinin de sağlanabilmesi açısından kırılabilme özelliğine sahiptir. Bu sayede kan dolaşımı üzerinde de etki edecektir. Bir başka özellik ise yatakların ayarlanabilir yüksekliğinin olmasıdır. Bu sayede yataktan transfer ya da yatağa geçişte daha kolay bir hale getirilmiştir.

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.