esenyurt ikinci el eşya

 • Bu konu 0 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 7 yıl 4 ay önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #2893
  Anonim
  Ziyaretçi

  İstanbul da yaşayan insanların hepsinin durumları bir birinden farklıdır. Bu neden ile herkes bütçesi nedeni ile sıfır eşya alma konusunda sıkıntı yaşayabilir. Sezgin Spot ailesi olarak aklınızı karıştıran düşüncelerinize karşılık veriyoruz. Firmamızın amacı maddi durumları düşük olan ve dar gelirli ailelere yardımcı olmak adına çalışmaktadır. Nasıl mı ? 

  Esenyurt ikinci el eşya isimli firmamız sizler için piyasada satın alarak topladığı eşyaları kendi bünyesinde uygun fiyatlara satışa sunmaktadır. Kaliteli ve az kullanmış eşya satımı için kurulmuş olan firmamız sizlerin çıkarları doğrultusunda çalışmaktadır. Esenyurt damı yaşıyorsunuz. firmamız İstanbul geneli ikinci el eşya alımı üzerine çalışmaktadır. 

  Esenyurt ilçemizde bulunan ve kullanılmış veya sıfır olarak bilinen eşyalarınıza piyasa genelinden yüksek fiyat ile alıyor. Geliri düşük olan ailelere güler yüzlü bir şekilde satışa çıkartıyor. Onun için esenyurt ikinci el eşya alanlar diye bilinen firmamız ile eşya satma konusunda iletişime geçmek için daha ne bekliyorsunuz. Sizlerinde yeni eşya kullanmak hakkınızdır. 

  Evinizde otururken aklınıza eşyalarınızı değiştirmek geldi. Ama elinizde bulunan eski eşyalarınızı ne yapacağım. Diye düşünüyorsunuz hemen aklınıza araştırma yapmak gelir . Esenyurt ikinci el eşya alan yerler isimli firmamız sizlerin yardımına koşmaktadır. Yapmanız gereken ikinci el eşyalarınızın fotoğraflarını bizlere ulaştırmak olacaktır. Kısa süre içinde uzman ekip kadromuz sizler için hazırlamış oldukları fiyat analizlerini sizlere ulaştırmış olacaktır. Sizlerin eski dedikleriniz birilerinin yenisi olabilir.

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.