Espressocu

 • Bu konu 0 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 6 yıl 11 ay önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #3646
  Anonim
  Ziyaretçi

  4MOA6Q.png

  Evde güzel bir bardak kahve içebilmek. Espressocu’nun kuruluş amacı temelde bu. 
  3. nesil kafelerde ve büyük zincirlerde güzel kahveler içebiliyoruz. Ancak evde kahve içmek istediğimizde çoğu zaman french press veya filtre kahve makinelerine bağlıyız. Bunlar her ne kadar pratik ürünler olsa da ülkemizde kahve konusunda tat duyarlılığı gün geçtikçe arttığı için yeterli değiller. Espressocu olarak evde espresso ve nitelikli kahve içebilmeniz için size farklı çözümler sunmak için yola çıktık. 
  Peki, nedir bu çözümler? Öncelikle kapsül kahve makinelerinin en kullanımı için çok pratik ve uygun olduğunu düşünüyoruz. Bu makinelerle güzel bir kahveye çok standart, pratik ve hızlı bir şekilde ulaşabiliyorsunuz. Temelde evde içeceğiniz kahvede isteyeceğiniz özellikler bunlardır. Ancak kapsül fiyatları ülkemizde çok pahalı olduğundan bu makinelerin kullanımı zor olabiliyor. Bu noktada Nespresso makinelerinde kullanılabilen tekrar doldurulabilir kapsülleri sitemize ekledik. Sealpod ve Mycoffeestar marka doldurulabilir kapsüller ile makinenizde dilediğiniz kahveyi daha ucuza kullanabiliyorsunuz. Ayrıca Dolce Gusto ve Cafissimo makineleri ile ilgili çalışmalar da yapıyoruz. Bunlar için doldurulabilir kapsülleri de yakın zamanda getireceğiz.
  Bunun dışında istediğiniz her yerde espresso yapmanızı (tabii espresso denince yanında americano, latte, capucino gibi pek çok farklı içecek de geliyor) sağlayan çok yenilikçi ve pratik bir alet olan Staresso’yu ülkemize taşıdık. Reddot tasarım ödüllü bu ürün şu an farklı ülkelerde Starbucks’larda satılıyor. Bu alet el pompası sayesinde basınç oluşturmanıza olanak sağlıyor, bu sayede oldukça kaliteli bir kahve elde edebiliyorsunuz. Staresso ile sıcak su ve kahve bulduktan sonra dilediğiniz yerde espresso içebilirsiniz.
  Ürün gamımızı geleneksel espresso demleme yöntemi olan “moka pot” ile genişlettik. Bialetti markası ile sattığımız bu ürünler yaklaşık 100 yıldır kullanılan bir yöntem ile kahve demlemenizi sağlıyor. Ocak üstü olarak kullanılan bu aletin çok değişik modelleri de sitemizde mevcut. 
  Bu aletleri satıp kahve satmamak tabii ki olmaz. Sitemizde Moliendo’nun espresso blendleri ile Kronotrop’un yöresel kahvelerini barındırıyoruz. Bunları kullanmak istediğiniz alet/makineye göre çekip size taze bir şekilde iletiyoruz.

  Web Sitemiz: https://espressocu.com/

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.