eşya depolama

 • Bu konu 0 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 5 yıl 7 ay önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #2562
  Anonim
  Ziyaretçi

  Tahincioğlu depolama 1953  yılından bu yana ev eşyası depolama, ofis eşyası, ofis depolama ve ticari ürün depolama alanında hizmet veren şirketimiz depolama sektöründe geliştirdiği Depo ODA sistemiyle eşyaların bağımsız bir alanda depolanmasını sağlamış ve bu alanda bir ilki gerçekleştirmiştir.
  Depo ODA sistemi ; Ev / Ofis eşyalarınızın depolama ihtiyaçları  için  geliştirilmiş, eşyalarınızın  profesyonel ve güvenli bir ortamda saklanmasına yarayan, kişiye özel, sigortalı  eşya depolama sistemidir
  Eşyanın teslim alınmasından talep edilen hizmet süresinin tamamlanmasına ve eşyanın yeni adresinize teslimine kadar olan tüm süreçler nakliye ve depolama sigorta poliçeleriyle güvence altındadır.
  Eşyalarınıza İstediğiniz anda ulaşabilme olanağı sağlayan şehir Merkezinde bulunan depolarımızda, 7/24 Kamera Kayıtlı Özel Güvenlikli sistemler mevcuttur.
  Eşyalarınıza tahsis edilen Depo ODA’larda güvenlik merkezlerine bağlı alarm sistemleri, yangın dedektörleri, ultrasonik haşere kovucuları ve nem alıcı cihazlar mevcuttur.
  444 4 089

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.