Et Yiyen Bitki Beslenir Mi

 • Bu konu 0 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 5 yıl 8 ay önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #3121
  Anonim
  Ziyaretçi

  Birçok kişinin merak ettiği fakat almak konusunda tereddüt ettiği et yiyen bitkiler hakkında bilmek isteyeceğiniz bilgileri bu yazıda bulabilirsiniz. Sinek, böcek gibi canlılarla beslenen bu etobur bitkilerin bakımı sandığınız kadar zor değildir.

  Öncelikle et yiyen bitki sahibi olmak istiyorsanız bitki sağlığı konusunda dikkatli olmalısınız. Sağlıklı bir bitki satın almak istiyorsanız etyiyenbitki.com sitesini tercih edebilirsiniz. Bakımı konusunda size ihtiyacınız olan tüm bilgiyi sağlayacaklardır. Gelişimini tamamlamış, yaprakları sağlıklı bir bitki edinerek ilk adımı atabilirsiniz.

  Bilinen adıyla sinek kapan bitkileri sandığınız gibi et yeme ihtiyacı duymazlar. Yetiştikleri kendi bölgelerinde fakir topraklarda yaşayan bu bitkiler almaları gereken temel maddeleri canlıları sindirerek karşılarlar. Etobur sınıfındaki bitkiler et yemeden de yaşayabilirler fakat o zaman gelişimleri daha yavaş olacaktır.

  Sinek, böcek gibi besinlerle beslenen böcek kapan bitkisinin bazı türleri kuş, fare gibi besinleri de sindirebilir özelliklere sahiptir. Normal bitki bakımından farklı bir yolu olmayan bu bitkileri evlerimizde bulundurmamızın hiçbir sakıncası yoktur.

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.