Eticaret Bizim İşimiz

 • Bu konu 0 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 6 yıl 11 ay önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #3668
  Anonim
  Ziyaretçi

  Son yıllarda internet dünyasında artan eticaret hacmi artık en köşe mahalledeki esnaf amcamızın bile farkına vardığı bir durumdur malumunuz.Artık eticaret yapmakta olan bütün özel ve tüzel kişiler interneti oldukça ciddiye almaktalar haklı olarak. Kurumsal bir yapı icin artık ilk yapılması gereken en önemli şey hoş, şık bir dizayna sahip kurumsal internet site programı ya da daha kolay bir anlatımla kurumsal internet sitesi’dir.İnternet sitemizdeki Eticaret paketleri ile ihtiyazcınıza uygun siteye kavuşabilirsiniz.

  internet sitesi zaten bizim anlayışımızla bir firmaya, yani bir tüzel kişiliğe ait firma niteliklerini, hizmet ya da ürünlerini, şirketin yapısını, işleyişini, daha önce kim ya da kimlere veya hangi firmalara ürün satışı yaptığı gibi bilgileri içeren bir internet sayfası modelidir. Elbette bu kadarla sınırlı değil şayet ihtiyaç duyulursa kurumsal internet siteye birçok farklı özellikler daha yazılabilir. Eticaret sitesi dediğimiz model çok daha geliştirilebilir bir yapıya erişebilir.Tabiiki bunlar firma hedefleri ve ihtiyaçları doğrultusunda yapılabilir.

  Ülkemizde kurumsal eticaret sitesi deyince öyle uzun uzadıya özelliklere sahip internet sitelerden ziyade daha fazla birbirine benzer modül ve programlara sahip internet programlar gelmektedir. Yani aslında bizde pekçok firmanın kurumsal internet site yapısı birbirine çok benzemektedir bilirsiniz ?? E ihtiyaçlar ve sunular ne derler üç aşağı beş yukarıya aynı da ondan tabi.

  Aynı zamanda piyasamız firmalarındaki yöneticilerin pekçoğundaki vizyon eksikliği bu durumu körüklese de zaman içinde yöneticiler de daha çok bilinç kazandıkça bu durum aşılacaktır diye düşünüyorum.

  E-ticaret sitesi demişken böyle bir ihtiyacınız olduğunda anasayfa hakkımızda ürünler iletişim diye bir internet sayfası yaptırmaktansa, müşterinize daha çok hitab edecek mümkünse müşterinizle ilişki kurabilecek hareketli belki üyelik sistemli bir kurumsal internet site yaptırmanız ve siteniz içinden belkide müşterilerinize birtakım basitçer sunmanız ilerde tercih sebebi olmanızı sağlayacaktır.Web sayfamızda eticaret paket fiyatları sayfamızı görüntüleyip karşılaştırma yapabilirsiniz.

  Lütfen atlamayın, hareketli kaliteli bir kurumsal internet site işinizin hacmini katlayacaktır hiç es geçmeyin ve internette hızlanın.. Sizleride e ticaret paketleri incelemeniz için web sitemize bekleriz. Bir sonraki konumuzda görüşmek dileğiyle..

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.