Fasıl ekibi müzik grubu

 • Bu konu 0 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 7 yıl 5 ay önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #3230
  Anonim
  Ziyaretçi

  Yaptığınız organizasyonlarda nasıl bir eğlence düzenleyeceğiniz hakkında hala bir fikriniz olmayabilir. Özellikle düğün organizasyonlarında, bayii toplantılarında ve nişanlarınız için düzenlemek istediğiniz eğlenceli aktiviteler için firmalarla anlaşma içerisine girebilirsiniz. Fasıl ekibi, müzik grubu gibi eğlenceler düzenlenebilir. 

  fasil-grubu-fiyatlari.jpg

  Fasıl ekipleri, saz ve Türk Sanat Müziği/Türk Halk Müziği gibi türlerde fasıllar düzenlemektedir. Bu fasıllar, şarkıların ara nağmelerle birbirine bağlanmasıyla birlikte  seslendirilmektedir. Genellikle çeşitli gazeller de bu fasıllarda seslendirilmektedir. Genel itibariyle Ankara, İstanbul ve İzmir radyolarında TRT gibi büyük yapıların destekleriyle bu fasılları dinlemekte mümkündür. Genel itibariyle bir şefin yönetimiyle yapılan fasıllar, fasıl ekibi şeklindedir. Çeşitli saz sanatçıları, ara taksimleri ve gazel ile birlikte bu akışları renklendirerek icra etmektedirler. 

  Farklı çalgıların bir ahenk yakalaması ve biraya getirilmesiyle müzik ziyafeti verilmesidir. Müzik grubu oluşturularak icra edilen bu sanat, müzisyenleri ile sizlere ruh dinlendiren müzikler sunmaktadır. Yılların verdiği deneyimle, birbirinden özel seslerin birleşmesi kafanızın dağılmasını da sağlamaktadır. Zengin bir repertuarla, istediğiniz parçalara yer verilmektedir. Verilen müzik eğlenceleri 3 ve 20 kişilik ekiplerle hazırlanmaktadır. Kişi sayıları yine sizlerin isteklerine göre şekillendirilmektedir. Kullanılan enstrümanlar, yine fasıllara göre çeşitlilik gösterebilir. Bu enstrümanlar; Kanun, Ud, Keman, Klarnet, Klavye, Darbuka, Tef, Ney, Yaylı Tanbur, Klasik Kemençe, Bendir ve Çello gibi. Fasıl ekibi ve müzik grubu eğlenceleri fiyatları da sizlere uygun seçeneklerle sizleri karşılamaktadır.

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.