Fatma Toru

 • Bu konu 0 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 7 yıl 5 ay önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #2831
  Anonim
  Ziyaretçi

  Konya Meram Belediye Başkanı Fatma TORU birçok yaralı projelere imza atıyor.
   
   
    Geçtiğimiz anneler gününde, Konya da anneler günü dolayısı ile Meram Belediyesi, Bacıyan-ı Meram Kültür ve Sanat Merkezi’ nde, şehit, gazi ve engelli aileleri ile bir araya geldi. Yapılan organizasyon da, program sırasında duygu dolu anlar yaşandı. Programa, başkan Fatma Toru’nun annesi Alime Bağ ve AK Parti İl ve İlçe Teşkilatı üyeleri de katıldı.
   
    Başkan Fatma Toru, günümüzde çok sık yaşanan şehitlerimizin annelerine yönelik yaptığı konuşmada duygu dolu anlar yaşandı. “Evlat acısı tarifi zor bir durum, siz annelerin, evlatlarınızın üzerinde emeği çok büyük, ancak bir şehit annesi olmak ve şehidin şefaatine nail olmak, herkese nasip olmuyor. Bu anlamlı günde, sizlerle bir araya gelerek anneler gününüzü kutluyorum ve ellerinizden öpüyorum” şeklinde konuştu.
   
   
    Programın ikinci gününde de engelliler ile buluşan Başkan Fatma Toru “ biz her ne kadar engelli annelerimizin halinden anlayamasak ta, çektiği zorlukların farkındayız, siz engelli anneleri çok büyük fedakârlıklarla ve sabırla evlatlarınızı büyütüyorsunuz, Rabbim size ve evlatlarınıza güç, kuvvet ve sağlık versin” şeklinde konuştu.
   
   
    “Kadın millet, erkek ise devlettir” diyerek konuşmasına devam eden Başkan Fatma Toru, “kadınlarımız her zaman, erkeklerimize eşlik etmekle, evlatlarımızı ve gelecek nesillerimizin yetiştirilmesinde söz sahibiyiz. Bizler anne olarak, ailemiz için her zaman üzerimize düşeni yapmakla mükellefiz, inşallah evlatlarımızı, vatanımıza ve devletimize hayırlı birer evlat olarak yetiştirme gayreti içerisinde olalım” diyerek konuşmasını tamamladı.
   Fatma Toru kimdir?

  [video=youtube]https://youtu.be/9tUdzYh9VLo[/video]

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.