Filo Kiralama Sitesi

 • Bu konu 0 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 8 yıl 2 ay önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #2432
  Anonim
  Ziyaretçi

  Site Adresi: http://turent.com.tr/
  Açılış Tarihi: 3 yıl 5 Ay
  Kullanilan Yazilim:Wordpress
  Tanitim Yazisi:
  Operasyonel bir şekilde filo kiralama, isterseniz 12 aydan başlayarak 48 aya kadar faydalanabileceğiniz gerçekten çok uzun dönemli olan araç kiralama hizmetidir diyebiliriz. Kiralama süresince sizlere araç ya da araçların kullanımı ile ilgili riskler yani ikinci el değeri, yatırım riski, aşınma payı gibi aracın mülkiyetine sahip olan firma sahibine ait olacaktır. Sizler ise satın alma maliyetinden biraz daha tasarruf etmenin fırsatı ile bunun yanında da periyodik bir bakım hizmetleri, hasar onarımları, yedek araç hizmeti, vergi ödemeleri, sigorta/kasko giderleri ve lastik değişimi gibi hususları tamamen firmaya devretmenin konforunu yaşayacaksınız. Bu durumda sizlerin ya da firmanızın gerçekten çok işinize yarayacaktır.

  Bu işten artmakta olan zamanınızda işinize ayırabilirsiniz.
  Filo kiralama işi tam olarak, şirketinizin binilecek olan araçlarını satın alma yerine, çok uygun fiyatlarda ve koşullarda aynı zamanda da uzun süreli kiralayabileceğiniz bir hizmet paketi diyebiliriz. Filo kiralama hizmeti sayesinde şirket sizin sermayenize bağlanmadan, araçlarının aynı zamanda 2. el satış konusu ile ilgilenmeden ve de satın alma gibi finansmanlar ile uğraşmadan çok ekonomik ve etkin bir seçenek sunmakta olan fırsattır.

  Bunun bunların yanı sıra, sigorta, plaka tescili, vergi, bakım ve onarım gibi emek ve zaman gerektiren bütün operasyon şeklinde olan işlerin yönetimi de kiralama olarak verilen hizmetin içindedir. Sizlerin sadece bir araca bile ihtiyacınız olduğu durumda filo kiralama sayesinde satın alma işinden sizi kurtarır. Sizlerde araç kiralamak istiyorsanız http://turent.com.tr/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.