Food Mrkt Tanıtım Videosu

 • Bu konu 0 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 6 yıl 8 ay önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #3685
  Anonim
  Ziyaretçi

  gW7AJ3.jpg
   
   
  [video=youtube]https://www.youtube.com/watch?v=LQHxcZTPHHs&feature=youtu.be [/video]
   
   
  Yeteneğinizle para kazanın
   
   Yeteneklerinizin sadece kendinizle sınırlı kalmasını istemiyor, bu yaptıklarınızdan gelir elde etmek mi istiyorsunuz? O halde yeni geliştirilen Food Mrkt uygulaması tam size göre. Uygulama konum bulma özelliği sayesinde, çevrede bulunan diğer kişilere ulaşarak karşılıklı olarak ihtiyaçların giderilmesi temeline dayanıyor. Örneğin çok güzel börek yapıyor ve bu yeteneğinizi gelir elde etmek için kullanmak istiyorsunuz. Food Mrkt uygulamasını kullanarak yakınınızda börek yapmayı bilmeyen ama acilen böreğe ihtiyacı olan kişilere ulaşabilecek ve bu şekilde satış yapabileceksiniz. Özellikle evine ek gelir sağlamak isteyen ev hanımlarına faydalı olacak bu uygulama sayesinde online alışveriş alanında fark yaratacak, yeteneğinizle para kazanmaya başlayabileceksiniz.
   
   İHTİYAÇLARINIZI GİDERİN
   
   Herkes elbette her konuda yetenekli olmayabilir. Elinizin yatkın olmadığı ama acilen ihtiyacınız olan şeylere Food Mrkt uygulaması sayesinde kolaylıkla ulaşabileceksiniz. Üstelik kargolama ve uzun süren sipariş bekleme dertleri olmadan. Food Mrkt’in konum bulma özelliği sayesinde çevrenizde sizlere yetenekleri ile destek olmak isteyen birçok insana ulaşmanız çok kolay bir hale gelecek. Online alışveriş alanına girmek isteyen ama bunu nasıl yapacağını bilmeyen herkesin mutlaka indirmesi gereken bu uygulama sayesinde, acil durumlarınıza anında çözüm önerileri bulabileceksiniz. Hem ihtiyaç sahiplerine hem de yeteneği ile para kazanmak isteyenlere hitap eden bu uygulama sayesinde online alışveriş pazarında devrim niteliğinde gelişme yaşanacak.
   
   UYGULAMAYA ÜCRETSİZ SAHİP OLUN
   
   iOS ve Google Play’den ücretsiz olarak indirilebilen bu uygulama sayesinde evine ek gelir sağlamak, yetenekleriyle para kazanmak isteyen ev hanımları ve ufak tefek işlerle maddi anlamda rahatlamak isteyen öğrenciler, para kazanmanın kolay yoluna ulaşabilecekler.
   Yeteneklerinizi boşa harcamaktan sıkıldıysanız, bu özelliklerinizle bütçenize katkıda bulunmak istiyorsanız Food Mrkt uygulamasını edinerek tüm problemlerinizi çözebileceksiniz. Artık evinizde yaptığınız pasta, kek, börek, yemek ya da bunun gibi birçok şeyi satmak oldukça basit! İhtiyacı olan insanlarla uygulama üzerinden kolaylıkla iletişim kurup anlaşabilecek, satışınızı yaparak para kazanmanın tadına varabileceksiniz. Siz de yeteneklerinizin evin içerisinde çürümemesini ve çevrenizdeki insanlarla paylaşarak online alışveriş yöntemi ile para kazanmak istiyorsanız Food Mrkt’i uygulama mağazalarından ücretsiz olarak indirebilirsiniz.
   
   Uygulamamız: https://play.google.com/store/apps/details?id=foodmarkt.foodmarkt.market

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.