Forma Tasarla ve Sahaya Çık

 • Bu konu 0 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 7 yıl 2 ay önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #3155
  Anonim
  Ziyaretçi

  3eed512d7659409d831cb5cad9db9469.png
  FORMA TASARLA VE SAHAYA ÇIK
  Futbol, basketbol, voleybol, hentbol gibi takım sporlarının çok fazla beğenildiğini ve çok yüksek seyirci kapasitelerinin olduğunu biliyoruz. Oynanan oyunlar bizlere çok büyük keyif veriyor ve bu oyunlar hayatımızın bir parçası haline geliyor. Peki hiç düşündünüz mü sahada oynanan oyuna etki eden faktörleri? Sizce hangi farktörler oynanan oyuna etkide bulunabilir? İsterseniz biz sizlere bu konuda yardımcı olalım.
  ⦁ Bir takımın sahadaki oyununa oyuncuların psikolojik durumları son derece etki eder.
  ⦁ Bir takımın oynadığı müsabakada giydikleri formalar çok fazla etki etmektedir. 
  ⦁ Takım oyuncularının spor malzemeleri, şortları ve tişörtleri son derece etki eden etmenler arasındadır. 
  Yukarıda saydığımız maddeler ile bir bağlantı kuramamış olabilirsiniz. Eğer böyleyse biz size durumu anlatalım. 
  Takım oyuncularının psikolojik durumları son derece önemlidir. Üzerlerinde taşıdıkları formaların ve şortların da bunlara etkisi son derece büyüktür. Bir oyuncu üzgün veya sıkıntılıysa üzerinde forma onu sıkabilir, çok fazla terleyebilir ve hareketsiz bir şekilde kalabilir. Formaların kaliteli olması, renklerinin ve yapısının son derece canlı olması, stresten dolayı çok fazla terletmemesi ve anti – bakteriyel özelliklere sahip olması gerekir. Bunun nedeni; oyuncuların yapacakları stresten sonra çok fazla terlememesi ve bakteri oluşmaması. Bu neticede forma renklerinin canlı bir görünüme sahip olması, oyuncuların ruhunu okşayabilir, onları daha enerjik bir hale getirebilir. Aynı zamanda forma tasarımlarının da çok iyi olması gerekir ki ruhları daralmasın ve bedenleri sıkışıp kalmasın. Peki forma tasarımı bu kadar önemliyken bu hizmeti nereden alabileceğinizi mi düşünüyorsunuz? O zaman yazımızın devamını şiddetle okumanızı tavsiye ediyoruz. 
  Forma tasarımı yapabileceğiniz bizim firmamız ile verdiğiniz her siparişte avantajı yakalarsınız. Formalarımızın yapıldığı kumaşlar son derece kaliteli özelliklere sahiptir. Öyle ki her biri; Thermo-Dry teknolojisi ile yapılmış olup, oyuncuların bedenlerini sıkmaz, terlemelerini engeller. Aynı zamanda anti – bakteriyel özelliklere sahip olup oyuncuların üzerinde kötü sonuçlara sebebiyet vermez. İkili mücadele esnasında ise son derece esnek olup daha yüksek hareket kabiliyeti sağlar. Bu sayede çok daha rahat müsabakalar geçirebilirsiniz. 
  Forma tasarımlarını sizlere bıraktığımız sitemizde, kendi formalarınızı tasarlayabilir, en canlı tasarımlara sahip olan formalardan sipariş verebilirsiniz. Özellikle futbol oyununda kalecilerimizi de unutmadığımızı söylemeliyiz. Kaleci futbol formaları da yaptığımızı, sizlere seçenekler arasında sunduğumuzu söylemekten gurur duyuyoruz. Kaleci forma fiyatları ise son derece uygun olup, en kaliteli şekilde imal edilmektedir.
  Firmamız sizlere çok daha farklı imkanlar sunmaktadır. Aynı zamanda basketbol forma tasarla gibi imkanlarınız bulunurken tüm tasarımları sizler yapabiliyorsunuz. Basketbol forma fiyatları da son derece uygun olup, bütçenizi sarsmayacak şekilde ayarlanmıştır. 
  Sizler de son derece kaliteli formalara sahip olmak, bu kaliteyi çok ucuza almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilir ve forma yaptırma bölümünden istediğiniz şekilde formaya sahip olabilirsiniz.

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.