Fotoğrafçılık Kursu Kampanyası – Erken Kayıtta Temel Fotoğrafçılık Eğitimi 440 TL!

 • Bu konu 0 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 7 yıl 7 ay önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #3148
  Anonim
  Ziyaretçi

  Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Fotoğrafçılık Kursu Foto Life Akademi

  Foto Life Akademi fotoğrafçılık kursu, Bakırköy, Taksim, Kadıköy, Avcılar, Beylikdüzü, Maslak ve Beşiktaş’ta bulunan şubelerinde alanında uzman eğitmenlerini bir araya getiriyor ve temel – mesleki atölyeleri ile farklı bir kurs anlayışı sunuyor.

  Foto Life Akademi, alanında uzman fotoğrafçılık eğitmenleri, temel ve mesleki atölyeleri, etkinlik ve gezi hizmetleri ile fotoğraf meraklılarına farklı bir kurs anlayışı sunmaktadır.

  PQ7RzN.jpg

  Temel Fotoğrafçılık Kursu Erken Kayıt Fırsatı!

  Fotoğrafçılık kursu kampanyası arayanlar için Foto Life Akademi’den Temel Fotoğrafçılık Eğitimi!

  Fotoğrafçılık eğitimi almak istiyor ancak ders ücretlerinin fazlalığından mı yakınıyorsunuz? Foto Life Akademi sizlere kaçırılmayacak bir kampanya hazırladı…

  Eğitim takvimimizden herhangi bir Temel Fotoğrafçılık Kursu’nu seçerek en az 15 gün önceden eğitime kayıt yaptırdığınız taktirde 880 TL yerine 440 TL ödeyeceksiniz! Bu fırsatı kaçırmayın!

  1Np9q5.png

  Arkadaşınıza Hediye Edin!

  İster kendiniz isterseniz arkadaşlarınız için fotoğrafçılık kursları kampanya fırsatını kaçırmayın. Hemen kaydınızı yaptırmak için fotoğrafçılık eğitimi danışmanlarımızı arayın. Temel Fotoğrafçılık Kursu eşinize, sevgilinize ve arkadaşlarınıza unutamayacakları bir hediye olacak.

  Doğum günlerinin ve yıldönümlerinin klasik hediyelerinden kurtularak sevdiklerinizle birlikte hobinizi eğitim alarak pekiştirecek ve eğlenceli zamanlar geçireceksiniz. Temel Fotoğrafçılık Kursu ile fotoğraf tekniklerini, ışık ve diyafram ayarlarını, hangi lensin nerede kullanılacağını, hangi makinenin size uygun olduğunu; kısacası fotoğrafın nasıl çekileceğini öğreneceksiniz. Bu kampanya kaçmaz…

  Temel Fotoğrafçılık Kursu eğitim programını incelemek için Temel Fotoğrafçılık Eğitimi sayfamızı ziyaret edin.

  logoo.png

  Daha fazla bilgi için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.
  http://www.fotografcilikkursu.com.tr

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.