Gaziantep rent a car

 • Bu konu 0 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 4 yıl 4 ay önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #3437
  Anonim
  Ziyaretçi

  Gaziantep oto  kiralama işlemlerini gerçekleştirebilmek adına Gaziantep rent a car arıyorsanız sizlere bu ihtiyacınızı karşılayabilmeniz için güvenilir bir kuruluşu önermek adına buradayız. Diğer ülkeler ile ülkemizdeki araç fiyatlarını kıyasladığımızda ortada ciddi bir uçurum olduğunu görebiliriz. Birkaç sene öncesine kadar mevcut piyasa değeri 15-20 bin tl dolayında olan otomobiller şu an piyasada 25-30 bin tl civarındadır. İkinci el otomobil pazarlarındaki durum bu olunca kısa süreli kullanımlar için araç satın almaktan ziyade otomobil kiralama kuruluşları vasıtasıyla araç kiralamak daha mantıklıdır. Böylece hem bakım derdi gibi masraflar olmamakta hem de daha uygun fiyatlara kısa vadeli işlerinizi kolay bir biçimde halledebilmektesiniz.

  izem_araclar_3_Opel_Astra_Notchback_Exterior_View_768x432_as13_e01_094.jpg

  Gaziantep’de nereden araç kiralanır?

  Gaziantep’de araç kiralamak için kurulan pek çok kuruluş bulunmaktadır. Gaziantep oto kiralama olarak hizmet sunan izemtravel.com Gaziantep ilinin en güvenilir araç kiralama kuruluşlarından bir tanesidir. Kendilerinin iletişim bilgilerine internet siteleri üzerinden ulaşabilirsiniz. Bu vesileyle günlük, haftalık ya da aylık süre zarflarında kişisel ya da iş amacıyla işlemlerinizi halledebilmek adına araç kiralayabilirsiniz.

  Gaziantep’de araba kiralama fiyatları ne kadar?

  Sizin istek ve arzularınıza, kiralamak istediğiniz aracın modeli ile kiralamak istediğiniz süreye göre Gaziantep otomobil fiyatları değişkenlik gösterebilmektedir. Örnek olarak önermiş olduğumuz bu kuruluşta Gaziantep opel astra sedan kiralama fiyatı 119tl, Gaziantep opel astra otomatik kiralama fiyatı 129tl,  Gaziantep fiyat linea kiralama fiyatı 99tl ‘dir. Ayrıca mecedes, bmw gibi lüks araç kiralayabilmeniz de mümkündür.

  Tavsiyede bulunduğumuz Gaziantep rent a car müşterilerinin istek ve arzularına karşı mümkün olan en iyi hizmetleri sunmayı hedeflemektedir. Bu doğrultuda uygun fiyatlı araç filosuyla ihtiyaçlarınızı karşılamaya yönelik adımlar atmaktadır. Güler yüzlü kadrosuyla dinamik hizmetlerinden faydalanabilmek ve Gaziantep ilinde güvenilir araç kiralayabilmek adına kendileri ile iletişime geçebilirsiniz. Gaziantep’de otomobil kiralamak için sizler de izemtravel.com kuruluşu ile iletişime geçebilirsiniz.

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.