Geleceğe açılan kapı

 • Bu konu 0 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 7 yıl 7 ay önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #2552
  Anonim
  Ziyaretçi

  d3g4ln.jpg

  Geleceğe açılan kapı

  Dünya’da birçok insanın en fazla merak ettiği konuların başında büyü geliyor. Büyü herkesin bildiği fakat yapamadığı bir şey. Eski çağlardan beri insanlar büyü yapmayı farklı amaçlar için de kullanmıştır. Bunlardan biriside şifa amaçlıdır. Büyüyü kanser tedavisi olarak kullanmışlardır. Kanser o dönemin şartlarına göre amansız bir hastalık büyü ise kaderin önüne geçmek için tek yol olarak görülüyor. Bu yüzden büyü yapmak çok önemli bir iş olarak zikrediliyor. Herkesin büyü yapmak veya yaptırmak istemesinin farklı nedenleri var.

  Büyü yapmayı bilen insanlar eski uygarlıklarda saygın kişiler olarak karşımıza çıkıyor. Büyü yapmak meşakkatli bir iştir. Sitemiz sizlere büyü yapmak istediğiniz her konuda yardım etmek için hizmetinize girmiştir. İnsanlar birçok durumda büyü yapmaya başvurur. Mesela hiç âşık olmayan bir insan seveceği kişinin karşısına çıkması için kısmet açma büyüsü yaptırabilir. Bu tür büyülere sevdiği kişileri, çocuklarını, torunlarını, yiyenlerini evlendirmek ve onların mutlu bir yuva kurmasını isteyen büyükleri de yaptırabilir. İnsanlar mutlu olmak ve hayatını sevdiği insanların yanında yaşamak için her şeyi göze alıyor. Ama her büyünün tarifi yok. Tarifi varsa bile bunu bulmak çok zor bir iş. Ama sitemiz sayesinde bu durum değişecek.

  Büyü sadece yapılmaz aynı zamanda yapılan büyü bozulur da. Başına gelen kötülüklerden veya aksiliklerden kurtulmak için büyü bozma yoluna başvurulur. Yapılan büyü bozulursa bütün terslikler yok olur. Sizde sitemizi ziyaret ederek merak ettiğiniz her şeyin cevabını bulabilirsiniz.

  http://www.johnofgodturkiye.com

  johnofgodturkiye.com

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.