Giresun’un en büyük yöresel dükkanına hoş geldiniz.

 • Bu konu 0 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 7 yıl önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #3386
  Anonim
  Ziyaretçi

  ojqblQ.png
   
   
  ldPMNg.jpg
   
   
  Giresun’un en büyük yöresel dükkanına hoş geldiniz.
  “Giresun’dan Kargonuz Gelir; İçinde Giresun Gelir” sloganıyla 2016 yılının ikinci yarısında hizmet veren bir firma AbaZipka.com. 
  Türkiye’de ortalama yaşam süresinin en uzun ili olan Giresun’a ait Fındık, Çay, Kadayıf, Pestil, Tava, Pekmez ve daha bir çok ürünü en taze ve en doğal haliyle sizlere ulaştırıyor.
  17 farklı kategoride 23 marka ve 500’ün üstünde ürün gamıyla stoksuz bir şekilde müşteri isteklerine göre en taze ve en doğal ürünleri MNG Kargo güvencesiyle evlerinize ulaştırmak için yola çıktı.  Aynı zamanda da 150 TL üzeri siparişleriniz için de bedava kargo seçeneği mevcut bulunmaktadır.
  Kredi Kartı, EFT ve Kapıda Ödeme seçenekleri kullanan firma aynı zamanda da Giresunspor ve Yeşil Giresun Belediyespor’un Tek E-Ticaret Satıcısı konumunda devam etmektedir.
  256 BIT SSL güvenlik sertifikasına sahip olan internet sitesi ayrıca 0-454-20 100 20 ve 0-539-732 58 28 numaralı telefonlar vasıtasıyla da devamlı olarak müşterilerinin istek ve taleplerine göre çözüm üretmeye devam ediyor.
  Stok yapmadan satışa devam eden AbaZipka.com bu özelliği sayesinde müşterilerine daima en taze ve en doğal ürünleri submak konusunda rakiplerinin her daim bir adım ötesinde hizmet vermektedir.
   
  Site Adresi:  http://www.abazipka.com/

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.