Giriş Üstü Sundurma, Çelik Çatı ve Kış Bahçesi Sistemleri

 • Bu konu 0 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 7 yıl önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #3402
  Anonim
  Ziyaretçi

  j8aAjD.png
   
  Sundurmacim.com olarak sizlere yaza ayrı, kışa ayrı olmak üzere işlevsel ve dekoratif çözümler sunmaktayız.
  Kapı Üstü sundurma, giriş üstü sundurma, hazır sundurma veya pratik sundurma olarak bilinen sistemlerimiz, güneye bakan kapı ve pencerelerinizin üzerinde konumlandırılarak güneş ışınlarında bulunan mor ötesi (u.v.) ışınları %100 filtreler. Bu sayede doğramalarınızı ve ev eşyalarınızı koruyarak olası deformasyonları önler.
  Teras Kapatma uygulamalarımızda da isteğe göre; Çelik çatı sistemleri, ahşap veya pvc lambiri, sundurma üzerine kumlu membran veya şıngıl uygulaması gibi uygulamalar yapılırken işin dekoratif tarafı tamamen isteğiniz doğrultusunda şekillendirilmektedir.
  Kış bahçesi sistemleri, her mekana uygun biçimde geleneksel veya çağdaş tasarım şekli tercih edilerek istenilen renk ve ebatta uygulanabilmektedir. Alüminyum ve/veya çelik taşıyıcılı sistemler kullanılan kış bahçesi sistemlerinde olumsuz hava şartları odak alınarak uzun yıllar güvenle kullanabilmek için tasarlanmaktadır. Kış bahçelerinde kullanılan cam malzemeler için insan sağlığını tehdit etmeyen güvenlik camları tercih edilmektedir.
   
  Web Sitemiz: http://www.sundurmacim.com

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.