Görkemli Kına Tahtları

 • Bu konu 0 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 7 yıl 4 ay önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #2952
  Anonim
  Ziyaretçi

  EJWQPB.png
  Her genç kızın hayallerini süsleyen düğün zamanının en önemli parçalarından biri olan kına gecelerinde, donanımlı bir organizasyon sayesinde hem kına gecenizi unutulmaz kılabilir hem de konsepte uygun olarak misafirlerinizi sınışız bir şekilde eğlendirebilirsiniz. Artık kına geceleriniz için her türlü konu ile tek başınıza ilgilenmek durumunda olmamanız ve tüm aksesuarların kına gecesi organizasyonu şirketi tarafından hallediliyor olması bu mutlu gününüzde size büyük rahatlık sağlamakla birlikte profesyonel bir eğlence anlayışı sayesinde klasik kına gecelerinden çok daha farklı ve özgün bir kına gece konseptiyle davetlilerinizin karşısına çıkmanız sağlanıyor.  
  Görkemli Kına Tahtları 
  Kına gecelerinde kullanılan ve son dönemlerin en popüler uygulamalarından biri olan kına tahtı kiralamayı en uygun fiyatlarla gerçekleştiren firmamız aracılığıyla, gelini klasik bir sandalyeye oturtmak yerine günün anlam ve önemine yakışan bir kına tahtı konseptini tercih edebilirsiniz. 
  Kına Tahtı Modelleri 
  Kına tahtlarımızı showroomumuzdan inceleyebilmeniz ya da internet adresini ziyaret edebilmeniz mümkün. Pembe, kırmızı, bordo, beyaz gibi renkler ile tasarlanmış olduğumuz kına tahtları, çift kişilik ya da tek kişilik olarak kiralanabiliyor. 
  Kol ve sırt kısımları altın işleme detaylar ile süslü olan kına tahtları ile muhteşem ve görkemli kına tahtlarını tercih ederek, kına merasimini çok daha ışıltılı bir hale getirebilirsiniz. Firmamız düğün ve kına gecesi organizasyonlarında pek çok uygulamayı uygun fiyatlar ile sunmaktadır.

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.