Günümüzün ve Geleceğin Yükselen İşi: Java ile Akıllı Telefon Aplikasyonları Oluşturma

 • Bu konu 0 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 7 yıl 5 ay önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #2758
  Anonim
  Ziyaretçi

  Günümüzün ve Geleceğin Yükselen İşi: Java ile Akıllı Telefon Aplikasyonları Oluşturma

  Cep telefonları, saat, tablet gibi teknolojilerin gelişimi “mobil uygulamalar” isminde yeni bir yazılım konusu oluşturmuştur. Sıradan masaüstü program geliştirme süreçlerinden çeşitli olan aşamalar
  kapsaya mobil programlar için en büyük sıkıntı, sahasında profesyonel mobil devoloper açığıdır.

  Java ile Akıllı Telefon Yazılımları Meydana Getirme

  Bilginin artarak küreselleştiği bir zamanda yaşıyoruz. Hızla taşınabilen ve mobil hale gelebilen datalar aynı zamanda farklı biçimlerde karşımıza çıkmakta. Bir firmanın resmi web sitesi stabil diyebileceğimiz verilerini paylaşabilirken mobile app’ları sayesinde kullanıcısını harekete geçirici, satın almayı özendirici bilgilerini mobil uygulamalar ile kullanıma sunuyor. 
  Smart phone teknolojilerinin gündelik hayata süratle ve etkili bir biçimde tesir etmesi ve gündelik yaşamın bir öğesi haline gelmesi, bu alanın hızla gelişmesini de sağlıyor ve alakayı da devamlı kılıyor.
  Mobil Uygulama Dünyası

  Günümüzün devamlı gelişen, dinamik taşınabilir cihaz dünyasında akıllı telefonlar, tablet, akıllı saat ve birçok yeni teknoloji ile uygulama yazma konusunda becerikli programcı ihtiyacı da büyüyen sektör ile aynı zamanda olarak yükselmekte. Android ve IOS işletim sistemi kullanan teknolojilerin ve bunların kullanıcılarının sayısındaki artış dikkate değer. 
  Akıllı cihaz uygulamaları teknoloji dünyasında pek çok kuralın baştan yazılmasına neden oldu. Taşınabilir cihaz ve tablet kullanımı hem günlük yaşamda hem de çalışma hayatında çok yüksek oranlara çıktı. 
  Giderek artan Telefon yazılımları dünyasında %81’lik pazar payı ile Android işletim sistemi en yüksek kullanım orana sahip. 
  Java ile Mobil Uygulama Geliştirme Eğitimleri
  Taşınabilir uygulamaları geliştirme uzmanı olmak için iyi bir eğitim süreci almak gerekmekte. Bunun için yazılım alanına ilgi duymak, mobil uygulamaları geliştirmek için özenli olmak son derece önemlidir. 
  Veri Akademi’nin düzenlemiş olduğu; Java Eğitimi çağımızın ve ileriki dönemlerin mesleği olan Smart phone uygulamaları geliştiriciler yetiştirmektedir.
  iOS uygulama geliştirme Eğitimleri amacı, değişime ayak uydurmak isteyen ve mobil uygulamalar geliştirmek isteyen kişilerin uzman mobil yazılımcı olarak sektöre kazandırmaktır. 
  Siz de IOS, Android, Windows ve diğer uygulamaları geliştirmek, çağımızın en önemli mesleklerinden birini icra etmek istiyorsanız Kaynaktan ile iletişime geçebilir ve özgün eğitimler ile kısa sürede hayalinizdeki mesleğe sahip olabilirsiniz.

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.