Güzellik ve İyi Yaşamın Nabzı Lookinwell.com’da Atacak!

 • Bu konu 0 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 4 yıl 2 ay önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #3375
  Anonim
  Ziyaretçi

  ojy6MR.jpg
   
   Güzellik ve İyi Yaşamın Nabzı Lookinwell.com’da Atacak!
   Türkiye’den globale açılan bir girişim olarak lookinwell.com, güzellik ve iyi yaşam merkezlerini son kullanıcıyla buluşturan pazaryeri olarak yayın hayatına başladı. Site ayrıca, uzmanlar ve “iyi yaşam” hakkında benim de deneyimlerim var diyenler için videolu ve yazılı içerik paylaşımlarının yapılabileceği sosyal bir blog. Şimdilik 4 farklı dil ve para biriminin kullanılabildiği girişimde ileriye dönük  hedef, tüm dünya!
   İyi yaşam ve güzellik merkezleri bir noktada
   Modern hayatın kaçınılmaz bir ihtiyacı olarak karşımıza çıkan güzellik ve iyi yaşam merkezleri, stressiz ve kaliteli bir hayat standardı için tüm kesimlerce benimsenmiş durumda. Ancak bu yaşam merkezlerine ulaşmak, internetteki bilgi kirliliği nedeniyle pek kolay olmuyor. Lookinwell.com girişimi, A sınıfı standartlarda çözüm sunan iyi yaşam ve güzellik merkezlerini bir araya getirerek, son kullanıcılar için daha güvenilir hizmet tedarik süreci yaşatıyor. Site üzerinden online rezervasyon, güzellik, makyaj ürünleri alışverişi ve iyi yaşam merkezlerinde geçirilen deneyimler paylaşılabiliyor.
   Tecrübeni yaz, herkes okusun!
   Girişimi diğer pazaryerlerinden ayıran önemli bir özellik, sosyal yapıya da önem vermiş olması. Bu anlamda lookinwell.com uzmanlar veya güzellik sırlarına sahip kişiler için deneyimlerini binlerce kişiye ulaştırabilecekleri bir sosyal paylaşım platformu. İyi yaşam ve güzellikle ilgili paylaşımlar yaparak, birçok kişi tarafından takip edilmek için tek yapmanız gereken profil oluşturmak ve ilk deneyiminizi aktarmak. 
   İşletmeler için profesyonel bir pazaryeri
   Lookinwell.com başta Türkiye olmak üzere Avrupa ve Amerika’daki güzellik ve iyi yaşam merkezleri için ideal bir pazaryeri olmayı hedefliyor. Spa, estetik, diş, yüz bakımı ve fitness gibi sınıflarda hizmetler sunan işletmelere profil oluşturma, ürün satışı yapma ve yeni müşteri kitlesine ulaşmalarını sağlıyor. İşletmelerin online piyasaya adapte olma maliyeti ve zorlukları düşünüldüğünde lookinwell.com, güzellik merkezleri için daha hızlı ve profesyonel bir çözüm ifade ediyor.
   Kullanıcı deneyimleri fikir verecek
   Lookinwell.com, son kullanıcıların aldıkları hizmetleri puanlama ve deneyimlerini paylaşma imkanı sunuyor. Bu durum profesyonel destek sunan işletmeler için güvenilirlik katsayısını artırmalarına, bir başka son kullanıcı içinse hizmet hakkında fikir sahibi olmasına imkan veriyor.
   
   Web Sitemiz: https://www.lookinwell.com/

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.