Habervezir haber siteniz.

 • Bu konu 0 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 8 yıl 2 ay önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #2390
  Anonim
  Ziyaretçi

  Site Adresi:http://www.habervezir.com/
  Acilis Tarihi: 9 Ay
  Kullanilan Yazilim: WordPress
  Tanitim Yazisi:

  Sürekli Üşümenin Nedenleri Nelerdir?

  Üşümek normalden fazla olduğunda yani hemen her anımızda bizi bulduğunda sıkıntılar yaşayabiliyoruz. Üşümek kış aylarında çok daha sık karşılaşılmasına rağmen kimi kişiler yaz aylarında bile üşümekten şikayetçidir. Üşümek önemli bir sorun olabilmektedir. Sosyal yaşantıyı bile etkileyebilen sürekli üşüme sorunu nedeniyle kalın kıyafetler haber ya da kat kat giyinmek zorunda kalanlar, yaz aylarında bile uzun kollu kıyafetlerle dolaşmak zorunda olanlar olabiliyor.

  Sürekli üşümenin en önemli nedenlerinin başında kansızlık gelmektedir. Kansızlık sorununa iyi bir beslenme şekliyle çözüm bulabilirsiniz. Sürekli üşümenin bir başka nedeni de genetiktir. Ayrıca kemikleri küçük yaşlarda gelişmemiş olanlarda sürekli üşüme sorununu yaşayabilmektedir. Sürekli üşüme sorununa çözüm olabilecek en güzel davranış iyi bir beslenme şeklidir. Süt ve süt ürünleri, et, balık ve meyve – sebze ağırlıklı beslenerek sık sık yürüyüş yaparak sürekli üşüme sorununu bir nebzede olsa azaltabilirsiniz.

  Sürekli üşüme problemine çözüm arayışında olanlar kesinlikle üşümeyi azaltmak için çok kalın giyinmeyin. haberler Aksine soğuktan uzaklaşmayın. Alışmaya ve vücudunuzu da alıştırmaya çalışmalısınız. Sürekli üşüme derdinden muzdarip olanlar bu soruna çözüm bulamadıklarında yeşil çay içebilir. Yine de çözüm bulamıyorsanız kesinlikle uzman bir hekime başvurarak test yaptırmalısınız.

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.