Harika İphone 6 İphone 7 Kılıf Tasarımları Ceptefoni’de.

 • Bu konu 0 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 6 yıl 8 ay önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #3351
  Anonim
  Ziyaretçi

  de4fbf3c8ade480c9289d0c130c73f31.jpeg
  Harika İphone 6 İphone 7 Kılıf Tasarımları Ceptefoni’de.
  Ceptefoni özel tasarım İphone kılıflarına ulaşmayı mümkün kılıyor
  Her kullanıcının bir telefon kılıfından beklentisi vardır. Bazen bu beklentiler birden çok olabiliyor. Kullanıcı eğer telefonuma bir kılıf takacaksam hem onu korusun hem de şık gözüksün isteyebiliyor. İşte tam bu nokta da Ceptefoni.com da karşımıza mükemmel İphone 7 İphone 6 İphone 6s İphone 7 plus İphone 6plus kılıflarıyla çıkıyor. Günümüzde telefonlar oldukça yüksek meblağlara alıcı bulabiliyor. Hal böyle olunca o kadar yüksek meblağlardaki cihazlar içinse koruma kaçınılmaz oluyor. 
  Sadece Telefonunuzu Korumuyor Yeni Bir Telefon Kullanıyormuş Hisside Veriyor
  Ceptefoni.com kılıfları özellikle iPhone serisinde ve İphone 7 kılıf serisinde tüm standartlarını bir tık yukarıya çıkarıyor ve bir telefon kılıfında olması gereken tüm özellikleri sunuyor. İphone kullanıcılarının da bildiği gibi iphone telefonlarda kamera dışarı doğru çıkık duruyor. Günlük kullanımda sert bir zemine koyarken kamera zarar görebiliyor. Bu sorunu göz önünde bulunduran Ceptefoni.com tasarladığı kılıfları bu ve bunun gibi bir çok talihsizliği önlemek için kamera koruyucu özel İphone kılıflarını kullanıcılarına sunuyor.  Kılıf modellerini aşağıda görebilirsiniz. 
  Daha detaylı bakmak için: İphone 7 kılıfları, İphone 6 kılıfları, iphone 6s kılıfları iphone 6plus kılıfları, iphone 7plus kılıfları

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.