Hediye ve Anneler Günü

 • Bu konu 0 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 7 yıl 1 ay önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #3385
  Anonim
  Ziyaretçi

  1LazpY.jpg
   
   
  Hediye, mutluluk ve sevgi arasındaki ilişki her hisseden yürek tarfından dile düşer. Dile düşer düşmesine ama sevilene verilen her hediye de kendi içerisinde özel anlamlar taşır. Yani hediye etmek bir sanatken hediye seçebilmek başlı başına bir sanatı icra edebilmek anlamına gelir. Hediyelerin kategorize edilme sebebi de işte tam bu noktada anlamını bulmaya başlar. Her hediye herkese verilebilir olsaydı sıradanlıktan öteye geçebilirmiydik? Haydi sıradanlığı bir kenara bırakalım, her hediye tek standart olsaydı sevgiler nasıl paylaşılırdı? Paylaşılmazdı elbette, bazı duygular hep eksik hep noksan kalırdı. Bun Desing marjinal hediye seçenekleri ile seven her kalbi heyecanla doldururken sevilene bir kucak dolusu mutluluk ekmektedir.
  Bun Desing ile Alışılmışı Unutun!
  İnsan sevdiğine hediye alır derler, aslında diyenler yanılıyor sayılmazlar. Bazen günlük bir ihtiyaç, bazen kocaman bir özlem, bazense kırık bir kalp onarımı temaları hakim olsa da hediyenin ardından gelen o küçük tatlı gülümseme dünyaları vermez mi insana? Bun Desing; anneye hediyeden babaya hediyeye, babaya hediyeden sevgiliye hediyeye hatta ve hatta çocuğa hediyeye kadar zengin marjinal süprizleri ile bir tatlı gülüşlerin mimarisi olmaktadır. Çünkü kimin, hangi süprizleri sevdiğini çok iyi biliyoruz.
   
  Anneler Ne Sever?
   
  Biliyoruz ki yuvayı dişi kuş yapar. Haliyle dişi kuşlar da yuvasını güzelleştirecek olan her türlü süprize canı gönülden açıktırlar. Yani bir o kadar cömert, bir o kadar da fedakar… Kendi için olanı değil herkes için iyi olanı sever. Dekoratif eşyaların her türlüsü ilgilerini çeker. Bun Desing’ın zengin altyapısı içerisinde bulunan taş lambalar ile tanışmaya ne dersiniz? Anneler doğal insanlardır, dolayısı ile doğal olan her şeyi severler. Taş lamba ise adeta doğallığın ışık bulmuş halidir. Siz hala anneler günü hediyesi arayanlardansanız, merhabamıza merhaba katmaya bekleriz.
   
  Babalar Ne Sever?
   
  Babalar candır. Çok severler ama belli etmezler, çoğu zaman hediye de kabul etmezler. Ama bu demek olmuyor ki babaya hediye alınmaz. Alınır alınmasına ama süprizin en hassas noktası babadan yanadır. Babalar nostalji sever, baba ağır olmayı gerektirir. Ama en çok da takdir edilmekten hoşlanırlar. ‘Aslan babam’ ‘helal olsun babama’ sözleri nasıl büyük anlam taşır, tarif dahi edilemez olsa da övgü dolu bir sertifika hangi babayı mutlu etmez?
  Sevgili Ne Sever?
  Cevapların en zoru sevgili söz konusu olduğunda devreye girer. Sevgiliye hediye seçiminin yorumu her kalpte farklılaşır. Sevgili ne sever sorusu genele vurulamayacak kadar özel olsa da bu sorunu  cevabı yalnızca seven kalbe doğar. İmzasını Bun Desing atar. Anneler günü hediyeleri ni rahatlıkla bulabileceğiniz bir site.
  Unutmayın, küçük armağanlar dostluk, büyük armağanlar sevgi yaratır.
   
  Web Sitemiz: https://www.bundesign.com

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.