Hexagon Vip Dizayn – Hexagon Premium Vans

 • Bu konu 0 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 5 yıl 9 ay önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #3764
  Anonim
  Ziyaretçi

  Ankara’da geçtiğimiz yıl kurulmuş olmasına karşın 10 yıla yakın bir tecrübeye sahip Hexagon Vip Dizayn. Arkasında ankara ertex’in geçtiğimiz yıllarda yaptığı tasarım ve kalite atılımlarının da arkasında olan bir mühendis var ve mühendislik temelli bir firma kurmuşlar. 

  Piyasada bulunan birçok firmanın aksine elektronik altyapı geliştirme ve üretimi de bünyesinde yapıyor ki bu çok önemli bir husus. Diğer araçlarda temel problem elektronik donanımlar olurken Hexagon un güçlü yanlarından biri elektronik.

  Döşemecilikten vip tasarım hizmetine geçen, mühendis istihdam edemeyen firmalardan ziyade mühendis ortaklara sahip bu firmanın ortaklarından biri otomotiv mühendisi ve bu da mekanik tasarım açısından da güçlü oldukları anlamına geliyor ve standart kalıplara sıkışmış vip araçlara özgün tasarımları ile yeni bir bakış getirmişler.

  Ekip vip sprinter ve vip caravelle gibi araçların da  dönüşümünü yapıyor ancak iş vip vito ve v-class a gelince tam anlamıyla uzmanlar ve piyasadaki en iyi bildiğiniz diğer firmalar gibi sizden fahiş fiyatlar da istemiyorlar.

  Fiyat performans açısından bence en iyiler, siz de gidin araçlarına oturun derim.

  https://www.hexagonvip.com/
  https://www.youtube.com/channel/UCaYauMfzX5m2B4BotRJ9dig
  https://www.instagram.com/hexagonvip/

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.