Hiç Manga Okudunuz mu?

 • Bu konu 0 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 7 yıl 6 ay önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #3160
  Anonim
  Ziyaretçi

  Manga severler için günümüzün en kaliteli ve en başarılı sitesini sizler için tanıtıyoruz. Hali hazırda gençler tarafından sıkça kullanılan Puzzmos sitesi ile çizgi roman aşığı olmaya hazır mısınız? Bu sitede gördüklerinizden sonra manga dünyası size yeni kapılar açacak. İçinizdeki saklanan kahramanı ortaya çıkarabilirsiniz, dikkatli olun…

  En geniş manga arşivini barındırma unvanı taşıyan sitede bulunan manga yayınları her yaşa hitap etmektedir. Daha önce hiç manga okumadıysanız editörlerin seçmiş olduğu haftanın manga yayını ile başlamak sizin için faydalı olacaktır. 

  İlk manga okuyuşunuzda popüler olanla başlamak size diğerlerini okuma şevki kazandıracaktır. Aklınıza gelebilen veya gelmeyen her türde manga bulunduğundan ‘Acaba ne okuyacağım?’ diye dert etmenize gerek yok.

  Dram, aksiyon, savaş, macera, aşk… Hangi türden ruh haline sahipseniz size uygun bir manga bulunmaktadır. Özellikle belirtmek isteriz ki Türkçe manga konusunda daha iddialı bir site henüz yok. mangatr kapsamında bulunan yayınların tamamı Türkçedir. Editörlerin gece gündüz demeden hazırlamış oldukları mangalarla kendinize yeni bir dünya yaratmaya var mısınız?

  Puzzmos.com sitesi ile bırakın çizgi romanlar konuşsun. Karakterlerin her halini çok seveceğinizi biliyor ve bu siteyi size şiddetle tavsiye ediyoruz.

  yenimoslogo.jpg

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.