Huzur Tel – Bursa Çit

 • Bu konu 0 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 7 yıl 9 ay önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #3032
  Anonim
  Ziyaretçi

  Huzur Tel Çit İle Huzurlu Günler Yaşayın 
  Her geçen gün inşaat sektörü gelişmekte ve konu sayısı günden güne artmaktadır. Özellikle de kent dışında yapılanmalar hızlı bir biçimde gelişmektedir. Bu nedenle de inşaatlarda bahçeli konutlar ve siteler sıklıkla karşımıza çıkmaktadır. Yeni yapılanmalarda bahçe duvarı yerine bahçeleri çit uygulaması daha çok karşımıza çıkmaktadır. Çünkü hem daha şık bir görüntü elde edilmekte hem de tel çit daha ekonomik olmaktadır. Özellikle de site tarzı inşaatlarda tel çit en çok kullanılan bahçe malzemeleri arasındadır.
   Tel Çit Edilme Nedenleri
  Kalabalık bölgelerde bahçe etrafına mutlaka güvenlik önlemleri alınması gerekmektedir. Burada da bahçe duvarlarının hem görsel açıdan görüntü kirliliğine neden olduğu için hem de pahalı olmadığı için tercih edilmemektedir Bunun yerine Tel çit bahçelerin güvenliği için daha çok kullanılmaktadır. Bu konuda Bursa panel çit firmasının tasarımları hem çok şık çit tasarımlar olarak karşınıza çıkmakta hem de firma gerek montajı gerçekleştirerek, gerekse de fiyatları uygun tutarak uygulamaktadır. Daha sonrası ise için garantili işlemler gerçekleştirilmektedir.
   Tel Çit Türleri
  Özellikle büyük kentlerde bahçeleri çitlerle çevrilmesi günümüzde en çok rastlanılan güvenlik tedbirleri arasındadır. Tel çitler galvaniz kaplı, galvaniz PVC kaplı seçeneklerden oluşmaktadır. Kalabalık kentlerde günden güne konut sayısının artmasına bağlı olarak bahçelerin çitlerle çevrilmesi ihtiyaç haline gelmektedir. Galvaniz kaplı, galvaniz PVC kaplı seçenekler ise daha dayanıklı ve uzun ömürlü olmaktadır.
    Tel Çit Nasıl Uygulanmaktadır?
  Bahçe duvarlarına çekilecek olan tel çitler metrekare üzerinden fiyatlandırılmaktadır. Uygulanacak alanın ölçüm yapıldıktan sonra bunun için belli bir fiyat çizelgesi ortaya çıkartılmaktadır. Sonrasında ise anlaşmaya varılırsa bu çiftleri bahçeye montajı gerçekleştirilmektedir. Bursa çit uygulamalarında ayrıca telin kalınlığı da önem taşımaktadır ve bu kalınlık tel çit fiyatları üzerinde etkili olmaktadır. Firma bu konuda size son derece ekonomik seçenekler sunmaktadır.
  İşini uzmanlıkla yapan firma müşterilerini memnun edebilmek için gerek fiyat olarak gerekse de çitlerin montajında müşterilerine kaliteli bir hizmet getirmektedir. Ayrıca firma kaliteyi ön planda tuttuğu için doğa şartlarına dayanıklı olabilecek malzemeler kullanmaktadır. O yüzden de ürettiği çeşitleri galvanizli seçeneklerle üretmektedir. Kullanım alanına göre de tel örgü aralıklarını farklı olarak belirlemekte ve bu şekilde de müşterilere daha ekonomik bir biçimde tel çit uygulaması gerçekleştirmektedir.

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.