İdata – aile birleşimi

 • Bu konu 0 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 8 yıl önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #2889
  Anonim
  Ziyaretçi

  Web site adresi: Vizeglobaldata.com
  Web site konusu: Almanya vizesi – idata – Aile birleşimi

  Merhabalar. Almanya vizesi alım işlemleri konusunda adımları öğrenmek, Almanya vizesi alabilmek adına doğru yere hoş geldiniz. Almanya vatandaşlarımız tarafından en çok ziyaret gören ülkelerden bir tanesidir. Türkiye ve Almanya arasında yoğun bir gidiş geliş trafiği yaşanmaktadır. Kimi eğitim, kimi sağlık, kimi ise akrabalarını ziyaret ya da gezme amacıyla Almanya’ya yolculuk yapar. Almanya yolculuğu için gerekli vizeye Almanya vizesi denilmektedir.

  schengen.jpg

  Almanya konsolosluğu tarafından alınan karala beraber Almanya vizesi işlemlerinde kısa süreli – 90 günü aşmayan Almanya vizeleri için şahsi başvurular kabul edilmemektedir.Bundan dolayı oluşan yoğunluk ve ortaya çıkan sorunları gözetmiştir. Eüer Almanya vizesi almak istiyorsanız konsolosluk yerine konsolosluğun tam yetki vermiş olduğu idata tercih edilmelidir.

  İDATA NEDİR? ALMANYA VİZE İŞLEMLERİ

  Almanya vizesi için konsolosluktan tam yetki almış ve düzenlediği bilgileri konolosluğa aktaran firmalara idata denilmektedir.Bu sayede yoğunluğa bağlı oluşacak olan tüm sorunlar ortadan kalkmış ve işlemler daha hızlı daha çabuk ve daha düzgün ilerleme katedilmiştir. İdata üzerinden başvuru yapmak için ise bizi aramalı ve alt kısımda yer alan adımları izlemelisiniz. Bu sayede daha doğru bir başvuru yaparak olumsuz sonuç yani ret yanıtı almaktan kurtulabilirsiniz. Almanya’da ki ailenize, sevdiklerinize kavuşabilir veya diğer konularda Almanya ‘yı ziyaret edebilirsiniz. Alt kısımda yazımızın devamın da Almanya vizesi için neler yapmanız gerektiğini anlatacağız.

  Öncelikle yapmanız gereken idata işlemleri için vizeglobaldata.com yetkililerini aramak olacaktır, arama işlemi ardından sonra size bir adet randevu sisteminden randevu oluşturulacaktır. Vizeglobaldata.com sizden evrak listesi isteyecek ve bu evrakları kargo ile göndermenizi talep edeceklerdir. Daha sonra ise profesyonel ekipleri evraklarınızı hazırlayacak eksiksiz bir şekilde başvuruya hazır hale getirecektir. Bu işlemlerin devamında geriye son adım olarak parmak izi işlemi kalacaktır. Parmak izi işlemi için başvuru merkezlerine uğramanız gerekmekte ve parmak izinizi bırakmak zorunluluğunuz bulunmaktadır.Bu son adımdan sonra ise işlemleriniz sonuçlanacak ve geriye sadece vizenizi beklemek kalacaktır. Bu süreçte ise vizeglobaldata.com ekibi sürekli işlemlerinizi takip edecek ve sürekli size bilgi akışını sunacaklardır. Sizler de idata, aile birleşimi vizesi gibi konularda bu profesyonel ekipten faydalanmak doğru ve en çabuk şekilde Almanya vizesine sahip olmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey vizeglobaldata.com yetkililerini aramak olacaktır.

  ALMANYA VİZESİ NASIL NEREDEN ALINIR?

  Almanya vizesi nereden alınır? Sorusunun bir çok cevabı olabilir. Bu konuda size yardımcı olacak olan bir çok kuruluş da olabilir. Fakat işlemlerinizin eksiksiz bir şekilde yürütülebilmesi ve kolay Almanya vizesi alabilmeniz adına vizeglobaldata.com ‘u tercih etmenizi öneririz.

  Kaynak: http://vizeglobaldata.com/

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.