İKİNCİ EL OFİS EŞYASI

 • Bu konu 0 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 7 yıl 5 ay önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #2876
  Anonim
  Ziyaretçi

  Firmamız sezgin spot yalnızca evlere olan ikinci el eşya noktasında değil aynı zamanda  ikinci el ofis mobilyaları noktasında siz değerli müşterilerinin hizmetindedir. Biliyoruz ki yeni bir ofis kurmak en baştan inşa etmek bir hayli zorlu bir süreçtir ve bu süreç içerisinde sizin bir çok yere para harcayacağınızı da düşündüğümüzde ofisinizin iç dizaynı noktasında ikinci el eşya almak an mantıklı olanıdır. Çünkü sonuçta sizin bundan daha önemli giderleriniz olacaktır.

  İkinci el ofis eşyaları noktasında da bir çok modelimiz mevcuttur ve bu modeller doğrultusunda sektörünüzün ne olduğuna bakılmaksızın bir model mutlaka sizinde işinizi görecektir. Bu süreç sizin için aynı zamanda bir zaman kazanma aracı da olacaktır. Çünkü ofis kurma esnasında sıfırdan eşya almak zordur. Sezgin spot sizlere bu konuda büyük ölçüde yardımcı olacaktır. Eğer ki kurulu bir ofisiniz var ve ofisinizin eşyalarını yenilemek istiyorsanız sizin için işe yarayan eşyalarınızı alabiliriz bu sayede bu aynı zamanda kullanmadığınız eşyalarınızı nakde çevirme olanağı da sağlayacaktır. Ya da kuracağınız bir ofisinize ikinci el eşyalarınızı biz temin edebiliriz.

  İkinci el eşyalarınızı alıp kapı kapı spotçu gezmenize gerek yoktur bizimle iletişime geçtiğiniz anda belirttiğiniz adresinize gelip eşyalarınızın tespitini gerçekleştirip onlara bir değer biçiyoruz bu değer doğrultusunda tamam demeniz durumunda eşyaları yine ofisinizden alıp firmamıza getiriyor ücretiniz ise eşyalarınız teslim alınırken size takdim ediliyor. Bu sayede sizin için gereksiz olan eşyalarınız bir başkası için gelir kapısı haline geliyor. Hem alanın hem de satanın karlı çıktığı bu sistem sayesinde kaliteli eşyaları da ucuza almış oluyorsunuz.
  İkinci el ofis eşyası arayan değerli müşterilerimizin yüzü bizimle birlikte her zaman gülmüştür ve de gülmeye devam edecektir. bir telefon kadar yakın olan ikinci el eşya fatih mağazamızdan temin ettiğiniz eşyalarınızı da belirttiğiniz adresinize kadar yine kendimiz taşıyabiliyoruz. Amacımız sizleri sıkıntıya düşürmeden en hızlı bir şekilde ofisinizi yenilemektir.  Bizimle irtibata geçmeniz durumunda 5 dakika içerisinde uzman arkadaşlarımız sizinle iletişime geçecektir.

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.