İleri Mühendislik Sanayi Sektörünün Öncülerinden

 • Bu konu 0 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 5 yıl 1 ay önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #3061
  Anonim
  Ziyaretçi

  25 yıllık bir deneyimle hizmet veren İleri Mühendislik, lineer modül sistemleriyle sanayi sektörünün bir çok ihtiyacını karşıladığı Sigma profiller üretmektedir. 
  Oldukça geniş bir imalar ve ticaret hacmi olan firma, yurtiçi ve yurt dışında bir çok müşteriyle uzun soluklu çalışmaktadır. Özellikle yurtiçindeki firmalara dost bir fiyat politikası ve müşteri memnuniyeti sağlayan firma, ekonomik ve ihtiyaca yönelik çalışmalarla gündemdedir. 
  İleri Mühendislik ürün kategorisine lineerhareket.com sitesi üzerinden ulaşabilir ve ürün çeşitlerini görebilirsiniz. 
  Doğrusal Hareket Sistemleri
  Aliminyum profillerden oluşan doğrusal hareket sistemleri ve özel tasarım uygulamalar konusunda hizmet veren firma, makine imalatı, otomasyon ve elektronik sektörlerinde uzun yıllardır deneyim kazanmış bir firmadır. 
  Lineer Hareket Elemanları
  Lineer arabalar, miller ve diğer lineer kızak sistemleri ile ilgili bir çok çalışma yapmış olan ve sektörün önce gelen firmalarıyla iyi iş ilişkileri içinde olan firma, en çok tercih edilen ürün gruplarını müşterilerine sunmaktadır. 
  Müşteri memnuniyeti odaklı bir çalışma stili benimseyen ekip, orta ölçekli müşteri kitlesi için de oldukça uygun çözümler üretmektedir. İmalat sektörüyle iç içe çalışan ve sektöre özel çözümler üreten firmada, proje bazlı çalışmalar oldukça başarılı sonuçlar elde edilmesiyle sonuçlanmaktadır. 
  Konveyör sistemleri, alüminyum sigma profiller ve dinamik raf sistemleri gibi çeşitlilikte ürünlerin ticaretini yapan İleri Mühendislik, her geçen gün geliştirdiği teknolojilerle bir çok sektörün çözüm ortağı olmaktadır.

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.