İndirimli Orjinal Parfümler modammoda.com da

 • Bu konu 0 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 7 yıl 2 ay önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #3365
  Anonim
  Ziyaretçi

  X06MYk.jpg
   
   
   
   Modammoda, siz değerli ziyaretçilerimizin kozmetik ve parfüm ihtiyaçlarını online alışveriş yöntemi ile karşılamak için birbirinden farklı birçok zevke hitap eden geniş ürün seçenekleri ile 2010 yılında kurulmuştur.
   1500 Orjinal Parfüm çeşitinin birçok markasını hesaplı bir şekilde temin edebilmeniz ve her zaman yanınızda taşıyabilmeniz için İsteğinize ve markalara göre 4 mL 10 mL ve 20 mL’lik küçük şişelerde size özel Decant Parfüm olarak hazırlanmaktadır.
   Decant parfümler, orijinal tester parfümlerin büyük şişelerinden küçük şişelere aktarılarak elde edilmektedir. Seyahatlerinizde, çantanızda, günlük hayatınızda rahatlıkla taşıyıp kullanabileceğiniz boyuttaki bu küçük şişeler direkt olarak büyük şişelerden aktarıldığı için kokusundan ve kalıcılığından herhangi bir şey kaybetmemektedir.
   Decant parfümler, size satın almayı düşündüğünüz ancak bir türlü emin olamadığınız parfümleri ilk önce küçük bir şişede deneme imkanı da sunmakta ve bu yönüyle sıklıkla tercih edilmektedir. Eğer parfümün Decant versiyonunu beğenirseniz gönül rahatlığı ile satın alabilirsiniz. Beğenmezseniz de büyük bir şişe parfümü yok yere almamış olursunuz.
   
   
   Web Sitemiz: https://modammoda.com/

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.