İnşaat Beton Kurutma Cihazı

 • Bu konu 0 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 4 yıl 1 ay önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #3464
  Anonim
  Ziyaretçi

  yEXVRL.png
   
   İnşaat Beton Kurutma Cihazı TTK 1500 Modeli Nerede Kullanılır
   
   İnşaatlarda kiralamaya uygun olarak TTK 1500 Beton kurutma cihazı gösterilmektedir. Performansı açısından en güçlü kapasiteye sahip olan model 24 saatte 300 litrelik nemi kontrol etme kapasitesine sahiptir. İnşaatlarda dayanıklı ve kullanışlı bir model olması ile oldukça dayanıklı bir model olan cihaz tasarımı ile beklentilerinizi karşılayacaktır. Taşıma çerçevesi ve tekerlekleri ile istediğiniz yere kolaylıkla taşınma imkânı vardır. 3.400 metreküpe kadar olan odaların kuru kalması için, inşaatlarda sistemden kaynaklı olmayan su birikintilerinin tahliyesi için kullanılmaya uygundur.
   
   TTK 1500 Kurutma Cihazının Özellikleri Nelerdir
   
   Kalın sacdan yapılmış depo nemi kurutma cihazı higrostat kontrollü otomatik kurutma sistemine sahiptir. 15 derecenin altındaki sıcaklıklarda kullanılabilecek inşaat kurutma makinesi kapasitesi ile ihtiyaç duyulan kullanımı sağlamaktadır. Sessiz çalışır etrafı rahatsız etmez. Yüksek pompalama basıncı ile en düşük sıcaklıklarda bile ihtiyaç duyulan su pompalamasını yapabilmektedir. Performansı yüksek kompresörü bulunmaktadır. Sıcak gaz defrost sistemi ile aradığınız verimli çalışma sistemini inşaatınız da yaratmanıza yardımcı olacaktır. Değiştirilebilir hava filtresi ile hava kanallarında bağlantı kurulacak olan cihazın sağlıklı kullanımı açığa çıkmaktadır. Higrostat kontrollü kurutma sistemi kendi kendine otomatik çalışarak 1.700 metrekareye kadar olan alanların kurutulmasına yardımcı olmaktadır. Mevsim değişikliklerinde katlara çıkılan odaların zemininin kuru tutulması yapılacak işlerin hızlanması için gerekli olacaktır. Bu yüzden en güçlü kapasiteye sahip olan cihaz rahatlıkla kullanılarak verimli sonuçlar alınabilir.
   
   İnşaat Beton Kurutma Cihazı TTK 1500 ‘ün Teknik Özellikleri
   
   DH 1500 BXF modeline benzeyen cihaz teknik olarak daha çok kapasiteye sahiptir. Günlük 300 litre nem alma kapasitesi ile diğer cihazlardan ayrılmaktadır. Atık suyun 2,5 metre yüksekliğe çıkarılarak işlevselliğini kaybetmesini sağlamaktadır. 1.700 metreküpe kadar alanların su boşaltılmasına yardımcı olurken 3.400 metreküpe kadar olan odalarında kurutmasını yapabilecek kapasiteye sahiptir. Beton kurutma makinesi olarak tercih edeceğiniz bu model geniş kapasiteye sahip inşaat alanlarında oldukça güvenli kullanım sağlayabilmektedir. Tekerlekli kabini sayesinde ihtiyaç duyulan her kata kolaylıkla çıkarılarak kullanım sağlanmaktadır. Her türlü yapılan inşaatlerin yazın olduğu kadar kışın da ilerlemesine yardımcı olacaktır. Sizde yapılarınızın daha hızlı satışa hazırlanması için bir çözüm arıyorsanız trotec724.com‘un kurutma cihazlarını tercih edebilirsiniz.
   

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.