İnşaat Kurutma Makinası

 • Bu konu 0 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 6 yıl 6 ay önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #3442
  Anonim
  Ziyaretçi

  j8dvQD.png
   
   Mazotlu Isıtma Cihazları Nedir?
   
   Depolar, atölyeler, seralar vb. alanlarda performansları ile dikkat çekerek kullanıcılarına sorunsuz ve kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Oldukça sağlam ve sade tasarımlara sahip olan inşaat kurutma ve mazotlu ısıtma cihazları ekonomik kullanım çözümleri sunarak ihtiyaç duyulan kısa sürede ve hızlı şekilde gerekli ihtiyaçları karşılamaktadır. Harici yakıt depolarının kullanma zorunluluğunu ortadan kaldırır ve yine kullanım alanları seçilmek istendiğinde de kullanıcılarına esneklik sunmaktadır.
   
   Mazotlu Isıtma Cihazlarının Güvenilirliği Nedir?
   
   Cihazlar standart olarak elektronik bir alev emniyetini içerisinde bulundurmaktadır, aşırı sıcaklık ve ısınmalara karşı da emniyet termostatı ve aynı zamanda tam otomatik soğutucusu ile donatılmıştır. Olası sorunlarda bu özellikler devreye girerek aksilikleri en iyi şekilde önlemektedir. İnşaat kurutma cihazlarında ve mazotlu cihazlarda çift duvarlı, koruyucu boya ile kaplı olan gövdesi bulunur ve aynı zamanda etkin bir ses yalıtım özelliğinin yanında yüksek çalışma güvenilirliğini de sunmaktadır. Böylelikle de olası yararlanma ve kaza riskleri de azaltılmaktadır.
   
   Sanayi Nem Alma Cihazları Hakkında Bilinmesi Gerekenler
   
   Bu cihaz modelleri inşaat kurutma makinası benzerlik göstererek verimli, sağlam yapısı ile oldukça ekonomik çözümleri kullanıcılarına sunmaktadır. Özellikle de küçük işletmelerde ve aynı zamanda ticaret alanında yer alan nem alma gövdeleri için düşük bütçeler sunarak güvenilir çözümleri de beraberinde getirmektedir. Zorlu çalışma alanlarında da dayanıklılığını göstererek masif bir çelik konstrüksiyona da sahip olmaktadır. Düşük olan mevsim sıcaklıklarında ise verimlerini arttırmak için cihazlara standart bir sıcak gazla defrost otomatikleri de entegre edilmiştir bu sayede daha sağlam ve olası sorunlara sebebiyet vermeden çalışmalarına devam etmektedir.
   
   Adsorbsiyon Kurutma Nedir?
   
   Adsorbsiyon kurutucu modelleri genel olarak silika jel ve aynı zamanda lityum klorür vb. gibi olan maddelerin nemi hapsetme özelliklerini içerisinde barındırarak sorunsuz ve etkili bir hizmet sunmaktadır. Bu cihaz sayesinde ise inşaat kurutma sistemlerine benzerlik göstermektedir ve işlemler esnasında ise, alanların nemli havası seramik çarklardan geçirilmesi sağlanmaktadır. Kullanılan çark yavaş dönmeye devam ederken nemi alınmış olan alanlar elektrik ısıtıcısı ile ısıtılması sağlanmaktadır, bu şekilde ise nem tekrar buharlaştırılarak sıcak ve nemli olan hava da hava çıkış hortumları yardımı ile açık alana verilmesi gerekmektedir.
   Adsorbsiyon Kurutmanın Dezavantajları Nedir?
   
   Bu cihazlarda bilinmesi gerekmektedir ki çok yüksek olan enerji tüketimi dezavantaj olmaktadır, bunlara örnek verilmesi gerekirse eğer, 13C’nin üzerinde olan bir sıcaklıkta, aynı şekillerde nem alma işlemlerine sahip bir yoğunlaşmalı kurutuculara kıyasla çok daha fazla olmaktadır. İnşaat kurutma ve bu işlemlerde ise, aşırı miktarlarda kuru hava ile beslenmesi sonucunda düşük olan sıcaklıklarda ortamda bulunan hava zaten fazla şekillerde nem alamayacaktır, buna bağlı olarak da hızlı bir kuruma sağlanamayacaktır.
   
   Yoğunlaşmalı Kurutucu Nedir?
   
   Yoğunlaşmalı olan kurutucuların çalışma sistemleri genel olarak buzdolabı ile kıyaslanmaktadır. Nemli olan havada fan ile soğuk bir bloğun üzerinden geçirilmesi sağlanır ve burada hava yaklaşık olarak 16 c olarak soğutulmaktadır. İnşaat kurutucu sistemlerinden farklı olarak yoğunlaşma noktasına ulaşımları sağlanır ve fazla olan nem ise soğutma ızgarası yardımı ile yoğuşur ve havanın nemi bu esnada alınmış olur. Sizde inşaatlarınızda ki nem sorunlarınızı çok kısa sürelerde uygun maliyetlere çözmek istiyorsanız hemen inşaat-kurutma.com ‘u ziyaret edin. Uygun fiyatlar ve son teknoloji cihazlar ile inşaat sürenizi kısaltarak daha çok kazanın.
   
   Web Sitemiz: http://www.insaat-kurutma.com/

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.