İnstagramdaki takipçi ve beğeni sayısı arttırma yolları

 • Bu konu 0 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 7 yıl 9 ay önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #2987
  Anonim
  Ziyaretçi

  Web site adresi: takipcibegeni.net
  Web site konusu: İnstagram takipçi ve beğeni hileleri

   İnsan doğası gereği sosyal bir varlıktır. Bu sosyalliğin bir getirisi olarak toplumla sürekli iletişim halinde olmak ister. Ego dediğimiz kavram, insanın benliğini oluşturan çevrenin etkisiyle Egoistlik kavramının oluşumuna kadar gidebilen bir süreçtir. Ego, yani benlik tatminin sağlanması insanların beğenisiyle oluşmaktadır. Toplum içinde yer edinmeye çalışan birey, benlik duygularını tatmin etmek ve beraberinde bir saygınlık kazanmak isterler.

  footlogo.png

  Gelişen teknolojinin bu sosyalliği öldürdüğü söylense de aslında sosyalliğin boyut değiştirmesine sebep oldu. Günlük yaşamda yüz yüze yapılan paylaşımlar artık sosyal medya araçları aracılığıyla sağlanmaya bağlandı. Sosyal ortamlarda da (instagrami twitter, facebook) bu beğeniyi kazanmak isteyenler, instagram takipçi ve instagram beğeni gibi durumların yaygınlaşmasını amaç edindiler. Genellikle fotoğraf paylaşımının konu olduğu Instagram uygulaması popüler sosyal medya araçlarındandır. Intagram beğeni ve instagram takipçi edinmek isteyenler, birbirleriyle sürekli bir etkileşim halindeler. Bu durum instagram beğeni hilesi ile ve instagram takipçi hilesi ile daha hızlı hale getirilebilir.

  Beğeni ve takipçi sayısının yavaş artması  bazı kullanıcıları mutsuz edebilmektedir. Kullanıcıların daha hızlı beğeni kazanabilmesi için instagram beğeni hilesi ve instagram takipçi hilesi gibi uygulamalar dolaşmaya başlamıştır. Instagram takipçi hilesi ve instagram beğeni hilesiyle kısa sürede birçok takipçiye ve beğeniye sahip olabiliyorsunuz. TakipciBegeni bu hizmeti sağlayanlardandır. Takipci beğeniyle belirli paketler dahilinde isteğinize uygun bir şekilde beğeninizi ve takipçinizi yükseltebilirsiniz. TakipciBegeni’ye iletişim yollarından ulaşabilirsiniz. Üstelik bu uygulama sizden herhangi bir şifre de talep etmemektedir. Böylece işleminizi güvenle yapabilmektesiniz.

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.