İnternet Hız Testi

 • Bu konu 0 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 5 yıl önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #3129
  Anonim
  Ziyaretçi

  Birçok programın yavaşlattığı internet hızınızı veya internet servis sağlayıcınızdan almış olduğunuz internet hızınızı test etmek için basit ve kullanışlı siteleri kullanabilirsiniz. İnternet hızı test etme konusunda bilinen en kesin sonuçları veren sitelerden biri de hizinitestet.net sitesidir.

  Hızınıtestet sitesi yeni güncellenen sistemi ile hem bilgisayarlarda hem de mobil cihazlarda sorunsuz olarak çalışan test araçlarına sahiptir. hız testi yapmak için birden fazla alternatif test aracı hizmeti veren sitede dilerseniz mobil cihazların, dilerseniz de bilgisayarların internet hızını test edebilirsiniz. Klasik test aracı ve basit test olarak birbirinden farklı araçlar arasında php tabanlı basit test aracını kullanarak pratik olarak kısa sürede internet hızınızı test edin.

  Mobil cihazlarda 3,5G ve 4,5G internet hızının yarattığı sorunlar da artmakta. Operatör firmanızın sağladığı mobil internetiniz henüz bitmeden uygulama indirme sırasından aksamalar ve yavaşlamalar olmaktadır. internet hız testi sayesinde mobil internetinizin durumu hakkında bilgi edinebilirsiniz.

  Karışık ve farklı sayfalara yönlenen diğer sitelere benzemeyen sadece kullanıcılarına faydalı olma amacıyla kurulmuş hız testi sitesi en sade tasarıma sahiptir ve cihazlarınızı yormaz. Bu sebeple en çok tercih edilen hız testi sitesi olma ünvanına da sahiptir. hızını test et sitesi ile kolaylıkla internetinizi test edebilir, tüm verileri bir tıklama ile görebilirsiniz.

  En sağlıklı sonular için hız testi araçlarını kullanırken sonuçları etkileyecek indirme programları gibi programları kapatmanız gerekiyor. Bu konuda dikkatli olarak kesin veriler elde edebilirsiniz.

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.