İş İlanları Web Home İş Fırsatları – İnsan Kaynakları

 • Bu konu 0 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 7 yıl 8 ay önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #3092
  Anonim
  Ziyaretçi

  İş İlanları Web Home İş Fırsatları – İnsan Kaynakları

  yV4JZ9.jpg

       
  Grafiker İş İlanı

  Grafiker iş ilanı ile İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri sektörünün öncü kuruluşlarından Web Home Bakırköy şubemizde görevlendirilmek üzere üniversitelerin Grafik Tasarım, Görsel İletişim, Güzel Sanatlar ve Reklamcılık bölümlerinden mezun, en az 3 yıl web-reklam ajanslarında grafiker olarak çalışmış, ileri düzeyde Photoshop, Corel Draw, Illustrator, Dreamviewer, MAC kullanabilen, tercihen iyi derecede İngilizce bilen; banner, afiş, logo, katalog, dergi ve reklam tasarım çalışmaları yapmış ve yapacak Grafiker aramaktayız.

  Grafiker iş ilanı için portfolyosu geniş, hayal gücünü tasarımlarına yansıtacak, yaratıcı, yenilikçi, motivasyonu yüksek, müşteri ilişkileri kuvvetli, dijital trendleri takip eden ve öğrenen, takım çalışmasına ve esnek çalışma saatlerine yatkın kişilerin başvurmasını önemle rica ediyoruz. Grafiker iş ilanı kriterlerine uygun olarak iş sorumluluğu ve ahlakına sahip olmayan, müşterileri ile iletişimini saygı ve sevgi çerçevesinde tutmayan kişilerin Web Home bünyesinde yer almamasına özen göstermekteyiz.

  Grafiker iş ilanı tanımını karşılayan adayların iletişim formu ve online başvuru yöntemleri ile bize ulaşmasını talep ediyoruz.

  0yDWoo.jpg

  Satış ve Pazarlama Elemanı İş İlanı

  Satış ve Pazarlama iş ilanı ile İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri sektörünün öncü kuruluşlarından Web Home Bakırköy şubemizde görevlendirilmek üzere üniversitelerin Satış ve Pazarlama, Reklam ve Tanıtım, Halkla İlişkiler bölümlerinden mezun, en az 3 yıl web ajanslarında satış ve pazarlama elemanı olarak çalışmış, firmamızın hizmetlerinin tanıtımında ve satışında görev alacak, satış ve pazarlama kanallarını kullanabilen, iletişim gücü ve ikna kabiliyeti kuvvetli, satış cirosunu yüksek tutacak, müşteri taleplerine anında çözüm üretebilen, kişisel portfolyosu ve müşterisi olan, diksiyonu düzgün, esnek çalışma saatlerine ve takım çalışmasına yatkın, aktif araç kullanabilen Satış Pazarlama Elemanı arıyoruz.

  Satış pazarlama elemanı iş ilanı tanımını karşılayan adayların iletişim formu ve online iş başvurusu yöntemleri ile bize ulaşmasını talep ediyoruz.

  9GLWBr.jpg

  Web Tasarım Uzmanı İş İlanı

  Web tasarım iş ilanı ile İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri sektörünün öncü kuruluşlarından Web Home Bakırköy şubemizde görevlendirilmek üzere Grafik Tasarım, Görsel İletişim veya Güzel Sanatlar bölümlerinden mezun, en az 3 yıl web-reklam ajanslarında web tasarım uzmanı olarak çalışmış, ileri düzeyde HTML, CSS, PHP, Adobe Photoshop, Illustrator, Dreamviewer programlarını kullanan, tercihen mobil uygulama/site tasarımı konusunda tecrübesi olan, e-ticaret web sitesi, banner, e-bülten tasarım ve uygulamaları konusunda çalışmış, müşterilerimizin taleplerine göre tasarım yapacak Web Tasarım Uzmanı aramaktayız.

  Web tasarım uzmanı iş başvurusu için portfolyosu geniş, hayal gücünü tasarımlarına yansıtacak, yaratıcı, yenilikçi, motivasyonu yüksek, müşteri ilişkileri kuvvetli, dijital trendleri takip eden ve öğrenen, takım çalışmasına ve esnek çalışma saatlerine yatkın kişilerin başvurmasını önemle rica ediyoruz. Web tasarım iş ilanları çerçevesinde iş sorumluluğu ve ahlakına sahip olmayan, müşterileri ile iletişimini saygı ve sevgi çerçevesinde tutmayan kişilerin Web Home bünyesinde yer almamasına özen göstermekteyiz.

  Web tasarım uzmanı iş ilanı tanımını karşılayan adayların iletişim formu ve online başvuru yöntemleri ile bize ulaşmasını talep ediyoruz.

  İş İlanları – Maaş ve İmkanlar

  Maaş
  Maaş + Prim + Yol + SSK imkanları.

  İzin
  Pazar günü ve resmi tatillerde izin yapma imkanı. 1 yıl şirket bünyesinde çalışanlara 14 günlük tatil yapma hakkı.

  Yemek
  Yemek ihtiyaçlarını firma bünyesinde yer alan yemekhaneden karşılamaktadırlar.

  Kariyer
  Kadro ve pozisyonda yükselme imkanları, görev ve sorumluluklara paralel olarak unvan ve ücret değişiklikleri sunulmaktadır.

  webhome-ik.png

  İletişim Bilgileri

  Adres: Hat Boyu Çıkışı Sk. No:32 Bakırköy İstanbul

  Telefon: 0850 532 30 98

  Email: ik@webhome.com.tr

  Web: http://www.webhome.com.tr

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.