İsis Gümüş

 • Bu konu 0 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 7 yıl önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #3346
  Anonim
  Ziyaretçi

  GÜMÜŞ TAKI NEDİR NEREDEN ALINIR
  Gümüş takı ilk çağlardan beri gelen bir alışkanlıktır.İnsanlar toplum içinde hoş gözükmek için takılar takmaya o zamandan beri başlamıştı. Yapılan arkeolojik çalışmalarda bir insan yerleşim yerinde en çok bulunan tarihi eserler arasında kişisel eşyalar, takı ve kaplardır. Eski gümüş mutfak kapları, gümüş plaket, gümüş kişisel eşyalar, takılar bulunur. Yani insanlar topluluk halinde yaşamaya başladığından bu yana takı sektörü vardır diyebiliriz.
  Ülkemiz ise, özellikle gümüş sanatı çatısında önemli bir yerdir. Anadolu coğrafyasının bir geçiş yeri olduğu, pek çok medeniyetin yaşadığı bu topraklarda her zaman bolluk ve bereket olduğu gibi, insanlar bu tarz süs, takı eşyalarına önem vermekteydi. Günümüzde de bu artarak devam etmektedir. Özellikle dünyanın dört bir tarafından gelen turistlerin bile ilk uğrak yerlerinden birisi gümüşçüler olur. Dolayısıyla bizde bu mirasın devamını en iyi şekilde ileriye götürmemiz gerekir.
  İnsanlar neden Gümüş ürünler tercih etmelidir? İnsanlar birbirleriyle hediyeleşirken, bir ödül verirken veya sevdiğini göstermek için karşısındakine güzel bir hediye alır. Değer bilenler , karşısındakini değerli görenler ve hoş bir hediye için mutlaka gümüş ürünlerimizden bir tanesini seçiniz. Hem erkekler için hem de bayanlar için eşsiz tasarımlarımız bulunmaktadır.
  Kendinize yakışacak bir takıda bulabilirsiniz.  En önemlisi de sizin beğenebileceğiniz tasarımda bir ürün bulabilmeniz. Biz İsis Gmüş olarak 1987 yılından beri bu sektörün içerisindeyiz. Uzman kadromuz ile siz müşterilerimize en iyisini sunmak için gayret gösteriyoruz.
  İsis Gümüş Kadıköy Bahariye Caddesinde 30 Yıllık Tecrübesi’ile sizlerin hizmetinde
  Artık Mağazamıza her yerden ulaşabilirsiniz.İnternet sitemiz olan http://www.isisgumus.com  bulunduğunuz yerden anında, güvenli bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz.

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.