İslami Tatil Nasıl Olmaktadır?

 • Bu konu 0 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 6 yıl 7 ay önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #3411
  Anonim
  Ziyaretçi

  nRDo80.jpg
   
              Günümüzde artık bir çok insan tatilini farklı şekillerde geçirmek istemektedir. Özellikle muhafazakâr kesim karma tatil seçeneklerini tercih etmemekte olup İslami otel imkânı olan yerleri seçmektedirler. Alternatif otel imkânı veren yerler ülkemizin farkı yerlerinde ve dünyanın bir çok ülkesinde bulunmaktadır. Tatilini böyle yerlerde geçirmek isteyen insanlar bu muhafazakar otel çeşitlerini internet üzerinden araştırma yaparak ön bilgi ve rezervasyon yaptırabilmektedirler.
   
   İslami tatil nasıl olmaktadır?
   
              İslami tatil demek ortak kullanım alanları sadece bayan ve erkeklere göre hizmet veren yerlerde yapılan tatil seçeneğidir. Örneğin muhafazakâr otellerin havuz ya da deniz gibi kullanım alanlarını ayrılan yerlerde sadece bayanlar girebilmektedir. Erkeklerin kullandığı havuz ve deniz sadece erkeklere ait olmaktadır. Muhafazakâr tatil yapmak isteyen insanların kullandıkları muhafazakâr oteller yemek ve etkinlik alanları karma olabilmektedir. İslami tatil imkânı sunan mekânlar gayet ülkemizde elit konumda olup 5 yıldızlı hizmet sunmaktadırlar.
   
   Muhafazakâr otellere ulaşım nasıl olmaktadır?
   
              Muhafazakâr otel seçenekleri ülkemizde oldukça yaygın konuma ulaşmış ve sayıları sürekli olarak artış göstermektedir. Hem termal anlamda hem de denize yakın tatil beldelerinde bu otelleri bulmak mümkün olup dilediğiniz zaman yaşam tarzınıza uygun olarak tatil yapabilirsiniz. İslami kurallara göre tatil yapma olanağı sağlayan muhafazakâr otellere internet üzerinden erişim olanaklıdır. Bu otellerin sitelerine giriş yaparak ya da aracı firmalar vasıtası ile ulaşım olanaklıdır. İnternet sitesi üzerinde otellerin özellikleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.
   
   Muhafazakâr otellere rezervasyon nasıl yapılmaktadır?
   
              İslami tatil imkânı veren muhafazakâr otellerde tatilinizi yılın her mevsimi yapabilirsiniz. Sürekli olarak faal olan bu otellerde hizmet en üst seviyede ve elit şekilde sunulmaktadır. Bayanlara bayan personeller, erkeklere ise erkek personeller hizmet vermektedir. Muhafazakâr otellerde tatil yapmak için ister oteli arayarak isterseniz siteye kayıt bırakıp otel sizi arayarak rezervasyonlarınızı yaptırabilirsiniz. Fiyatları konusunda ya da merak ettiğiniz diğer özellikleri otellerin sitesinde ayrıntılı şekilde verilmektedir.
   
   Muhafazakâr otellerde fiyatlar nasıl olmaktadır?
   
              Muhafazakâr otellerde fiyatlandırmalar diğer otellere göre biraz yüksek durumda olmaktadır. Genelde her şey dahil sistemde hizmet veren muhafazakâr otellerde 1 haftalık tatil ortalama kişi başı bin Türk lirası civarında olmaktadır.
   
  Web Sitemiz: http://www.elvindeluxe.com/

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.