İstanbul’dan Uçuşlar Hakkında Bilgiler

 • Bu konu 0 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 7 yıl 4 ay önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #3291
  Anonim
  Ziyaretçi

  istanbul-international-airports.png
  İstanbul’ dan Uçuşlar Hakkında Bilgiler
  İnsanların artık ulaşım noktasında zamandan tasarruf için kullandıkları yöntemlerin başında uçuşların geldiğini biliyoruz. Dolayısıyla bu sektör artık her geçen gün biraz daha büyüyor ve kalabalıklaşıyor. Daha önceki yıllara baktığınız zaman yalnız dış hatlarda yoğunluklar yaşanırken bugün geldiğiniz noktada dış hatlar olsun iç hatlar olsun neredeyse hepsi ful çekiyor. İşin başka bir boyutu da hava trafiğinin neredeyse kara trafiğini geçmiş olduğu. Bu ulaşım noktasında işin kısa bir özeti ancak genel anlamda baktığınız zaman ekonomik yönünün de çok fazla olduğunu söylemek mümkün. Artık insanlar kara yolundan ziyade hava yolunu tercih ediyorlar. İstanbul için konuşacak olursak bugün Atatürk havalimanı dünyanın en büyük hava limanlarından bir tanesi ve şu anda yenilenen yüzüyle de ilgi odağı olmuş durumda.
  Türkiye son yaptığı uçuş yenilikleri ve havalimanı sayesinde dünyanın da gözünü üzerine dikmeye başladı. Özellikle de Türk Hava Yollarının bu konuda profesyonel bir hizmet gerçekleştirdiğini söylemek mümkün. Bu sayede İstanbul airport ’un da alanında en kalabalık dönemlerini de yaşadığını görmezden gelmek mümkün değildir.  Ülke olarak daha geliştiğimizi ve büyüdüğümüzü biliyoruz dolayısıyla artık bize bu havalimanlarının da yetmediği ortada Türkiye başlatmış olduğu yeni havalimanı inşaatı sayesinde de dünyanın uçuşlarını artık buradan yönlendirecek gibi görünüyor. Kısacası dünyanın merkezi olma yönünde büyük bir adım atıyoruz. Hava ulaşımı bu kadar yoğun olunca bir de işin yolcu kısmı oluyor elbette yani uçuşların takip edilmesi ve bilgi alınması ciddi bir konu üstelik chac-in işlemleri vs. ve özellikle de kış aylarında uçuşlar hakkında bilgiler. Tüm bunlar çok önemli bir konu çünkü havaalanına kadar gidip uçuşun iptal olduğunu öğrenip geri dönmekte işin sonunda var.
  Bunun için sizlere İstanbul havalimanı uçuş bilgilerinin yer aldığı istanbulinternationalairports.com sitesini örnek olarak gösterebilirim. Site tam bir profesyonel şekilde insanların hizmeti sunulmuş ve uçuşlara dair hatta havalimanındaki etkinliklere dair bilgiler veriyor. Yemeden içmeden tutunda hangi uçuşun ne zaman olacağı hepsi bu site üzerinde belirtilmiş durumda.

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.