Kadınca Forum Sitesi

 • Bu konu 0 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 8 yıl 5 ay önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #2221
  Anonim
  Ziyaretçi

  Site adresi:http://www.kadincaforum.net/
  Açılış Tarihi: 5 Yıl 8 Ay
  Kullandığı Yazılım: SMF
  Tanıtım Yazısı:
  Kadınca Forum Sitesi:

  Kadınların dünyanın en değerli doğa harikalarından biri olduğu tartışılmaz bir konu arkadaşlar. Kadınlarda gündelik hayatlarında kendi cinsindeki arkadaşları ile vakit geçirmekten zevk alır, komşuları, iş arkadaşları, ve okul arkadaşları ile gündelik bir araya gelmektedir.

  Bu durum bir bayanın erkek arkadaşının veya eşinin de hoşuna gider, erkekte kıskançlık duygusu oluşmaz sonuçta aynı cinsiyeti taşıyorlar. Kadınlarında kendi cinsindeki arkadaşları ile vakit geçirmesi kadın olarak gelişebilmesi için, mutlaka yapılması gereken başlıca yaşantılar arasında yer almaktadır.
  kadınca forum
  Sitemiz sizlere sadece kadınlar için özel paylaşımlarda bulunmakta olup, özellikle bayan üyeleri ile bir forum içerisinde, kadın hakkında, faydalı olabileceğin düşündüğümüz tavsiyelerimiz ile hem sizleri sitemizde bir araya getiriyor hemde, kadın ile ilgili bildiklerimizi paylaşıyor sizlere faydalı bilgiler sunmaya çalışıyoruz.

  Eğlence adına, birçok kategori yine sitemiz içerisinde sizleri bekliyor arkadaşlar. Sadece kadına dair olan bu site içerisinde Moda, diyet, yemek tarifleri, kadına dair herşey kadın kalemi ile sizleri bekliyor arkadaşlar. Daha detaylı bilgi için sizleri sitemize davet ediyoruz.
  moda bayan sitesi

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.