KALİTEDE ÖNCÜ FİRMA UĞURMUMCU HALI YIKAMA

 • Bu konu 0 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 7 yıl 11 ay önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #2571
  Anonim
  Ziyaretçi

  Uğurmumcu Halı Yıkama servisi, yılların verdiği deneyimi, her geçen gün gelişen teknoloji ile birleştirerek, sizlere yüksek kalitede hizmet vermeyi, ilke edindi. Kalitede öncü firma, halı temizliğinde liderliğini, profesyonel ve titiz çalışmalarına borçludur. Amaç kısa dönemde para kazanmak değil, uzun dönemde siz değerli müşterilerin, memnuniyetini kazanmaktır. %100 memnuniyet sağlayan firma, disiplinli çalışmalarından asla taviz vermemiştir. İşini seven donanımlı personeli ile yıllardır sağladığı hizmet ve deneyimi, halılarınıza göstermiş olduğu hassas temizlik ile ortaya koyar.

  Uğurmumcu Halı Yıkama ; Ücretsiz servisi ile halınızı kapınızdan alır, en hızlı sürede temizlik işlemini başlatır ve uygun koşullarda belirttiğiniz adrese teslim eder. Uğurmumcu Halı Yıkama sadece halıyı teslim etmek ile görevini tamamlamış olmaz, 7/24 sizden gelen önerilere karşı her zaman iletişime açıktır. Garantili temizlik kapsamında çalışan firma, uzun vadede sizlerin memnuniyetini hedefler.

  NEDEN UĞURMUMCU HALI YIKAMA TERCİH EDİLMELİDİR?

  Uğurmumcu Halı Yıkama servisini tercih etmeniz için aslında birçok sebebiniz var.
  Kalite Farkı: Halı yıkama temizliği, basit bir işlem değildir. Hijyen özellikle de evin temelini oluşturan halıların hijyeni, insan sağlığını direk etkiler. Halılara bulaşmış olan leke ve kirler, enfeksiyonun kolayca yerleşip, çoğalması için mikroplar tarafından sevilen bir ortamdır. Bu mikroplar ile direk veya solunum yolu ile temasınız, hastalıklara yakalanmanıza sebep olur. Özellikle de çocukların olduğu evlerde halı temizliği çok önemlidir ve sık uygulama gerektirir. Temizlik tam donanımlı olarak yapılırsa, amaca ulaşılır. Ev koşullarında yapılması, mikropları halıdan uzaklaştırmaz, daha çok yerleşmesine sebep olur. Firma halı temizliğini aşamalı olarak büyük bir titizlik ile gerçekleştirir.

  Teknoloji Farkı: Her geçen gün teknoloji ilerliyor. İşte firma gelişen ve değişen bu teknoloji yakından takip ederek, hayata geçiriyor, makinelerini yeniliyor. Halılarınıza gerekli temizlik uygulamalarını, son teknolojik ürünleri kullanarak gerçekleştiriyor.

  Personel Farkı: Yıllardır büyük başarılara imza atmış olan firma, donanımlı, eğitimli ve güler yüzlü ekibi sayesinde zirveye ulaşıyor. Halının dilinden anlayan ve halıya zarar vermeden temizliğini gerçekleştiren personeli, profesyonel hizmet de sınır tanımıyor. 7/24 sizlere halınız ile her türlü konularda destek ve önerilerde bulunan firma, başarısını kararlı çalışmalarına borçludur, verdiği hizmetten asla ödün vermez, temizlik talimatına uygun koşullarda gerçekleştirir. Antibakteriyel, antialerjik, şampuanları ile halılarınızda aradığınız hijyene kavuşacaksınız. Üstelik halılarınız, hiçbir tahribata uğramayacaktır. Firmaya telefon ile ulaşıp, hızlı ve güvenli bir şekilde halı temizleme hizmeti, alabilirsiniz.

  Uğurmumcu Halı Yıkama siz değerli müşterilerin hassasiyetini anlar ve bunun için sizleri yakışan kalitede hizmet vermeyi, görev edinmiştir. Memnuniyetiniz, firmanın en büyük başarısıdır. Uğurmumcu Halı yıkama servisi ile henüz tanışmadıysanız, sizlere sadece bir telefon uzaklıkta bulunan firma ile tanışın, farkını fark edin. Firma, kaliteli hizmet ve profesyonel destek ile siz değerli müşterilerine, hizmet vermeye devam ediyor.

  Uğurmumcu Halı Yıkama firması ile 0216 377 51 77 nolu telefon ile irtibata geçebilirsiniz.

  http://www.halikoltukyikama.gen.tr

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.