Kaliteli GTA Mod ve Yamaları Bu Adreste

 • Bu konu 0 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 6 yıl 3 ay önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #2299
  Anonim
  Ziyaretçi

  Açık dünya oyunları arasında tartışmasız en iyisi olarak nitelendirebileceğimiz Granf Theft Auto serisi, son oyunu olan GTA 5 ile oyuncuların gönlünde bir kez daha taht kurmayı başardı. GTA 5’in ne kadar satış yaptığını ve bu satışlarda GTA modları ne kadar etkili oldu, bunlardan bahsedeceğiz.

  Serinin bugüne kadar yayımlanmış tüm oyunlarında olduğu gibi geliştiriciliği Rockstar Games tarafından üstlenilen ve Take-Two Interactive tarafından yayımcılığı yapılan Grand Theft Auto 5’in satış rakamları ortaya çıktı. Oyunun yayıncısı olan Take-Two firması paylaştığı verilerde GTA 5’in PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One, Xbox 360 ve PC platformlarında tam 60 milyon kopya sattığını açıkladı.

  Bu 60 milyon kopyanın yaklaşık üçte birini tam olaraksa 18 milyon adetini yeni nesil konsollar olarak nitelendirdiğimiz Xbox One ve PS 4 oluşturuyor. PC ve eski konsolların 42 milyonluk payı almasının en büyük nedenlerinden biri de oyuna dahil edebildiğiniz GTA yamaları, bu eklentiler sayesinde oyunu çok daha farklı bir hale getirip, oyunun eğlencesine eğlence katabiliyorsunuz. İnternette bulabileceğiniz bu mod ve yamaları en güvenilir şekilde indirebileceğiniz adres ise http://www.gtayamalari.org sitesidir.

  Bu modları indirirken dikkat etmeniz gereken en önemli nokta yamaları bulduğunuz sitenin kalitesi ve güvenliğidir, aksi halde içerisinde zararlı dosyaların bulunduğu yamalar oyununuzu çalışmaz hale getirebileceği gibi bilgisayarınızın çalışmasını da etkileyebilir ve bu problemler cihazınızı kullanılamaz hale getirmeye kadar büyüyebilir. Tüm bu sıkıntılarla yüzleşmemek için adresini belirttiğimiz siteden tüm gta modlarını, gta yamalarını indirebilirsiniz. Üstelik zaten yeterince ücret ödeyerek aldığınız bu oyunun mod ve yamaları için ekstra bir ücret ödemezsiniz. Bu yamaların arasında sizlere GTA araba yamaları
   dosyalarını kesinlikle indirmenizi tavsiye ederiz. Kaliteli senaryo modunu bu dosyalarla daha renk ve orijinal hale getirebilir ve oyunun içerisinde de hayal ettiğiniz araçları kullanabilirsiniz.

  İlk olarak çıkışını Xbox One ve PlayStation 3 konsollarına çıkartan Grand Theft Auto 5 oyunu, 2014 yılında yeni konsollara ve son olarak 2015’te de PC platformunda satışa sunulmuştu. Özellikle PC platformunda yama ve modları deneyerek oyun deneyiminizi üst seviyeye çıkartabilirsiniz.

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.