Kapalı gelin başı

 • Bu konu 0 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 4 yıl 3 ay önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #3328
  Anonim
  Ziyaretçi

  Tesettür gelin başı nasıl yapılır ya da tesettür geli başı nereden  yaptırılır gibi sorular pek çok kişinin ilgi odağı olmaya devam ediyor. Son zamanlara damgasını vuran gelin başı modelleri kapalı gelin başı ve tesettür gelin başı oluyor… Moda sektörü için yeni bir soluk haline gelen bu tasarımlar, kadınların yeni stillerini oluşturuyor. Kuaförlerin ve tasarımcıların yoğun bir şekilde çalıştıkları, çeşitli aksesuarlar ve motiflerle süslenen gelin başlarından anlaşılabilir. Şıklığınızı en iyi şekilde yansıtmak için tercih ettiğiniz modeller, sizi yılın en gözde gelini haline getirebilir. Tabi iyi bir kuaför veya tasarımcının ellerinde… Güzel bir makyajla tamamlanan gelin başları, sizi bir kuğu görünümüne sokabilir.

  b1994b43188dbbb4ffb87018fdb29e5f-960x9000.png

  Üstelik eskisi gibi bu modellere erişmek de çok zor değil. Gelin adayları artık internet üzerinden birçok modele erişebiliyor. Eski modelleri ve yeni modelleri karşılaştırabiliyor. Modeller içerisinden kendisine kapalı gelin başı taslağı oluşturabiliyor. Kafasında oluşan tesettür gelin başı modeliyle birlikte de kuaförüne gidiyor. 

  İnternet üzerinden yeni tasarımları keşfetmek de mümkün. Mağazalarda erişemediğiniz kadar çok seçenek olması bu durumu avantajlı kılmaktadır. Üstelik müşteri yorumlarıyla, memnuniyet analizi de yapabiliyorsunuz. 

  Sallanan taşlarla bezenmiş modeller, alnınızda hoş bir duruş sergileyebilir, bir inci gibi sizi zarif kılabilir. Duvaklarla bezenmiş gelin başınız, sizi daha gizemli kılabilir. Başınızı saran tasarımlarla özgür ruhlu bir kadın profili yaratan kadınlar olabilirsiniz. Süsü sevenler için taşlarla bezenmiş bir gelin başı da sizin parıltınızı ortaya koyabilir. Size sadece kim olmak istediğinizi seçmek kalıyor. En doğru modeli seçerek, kendinizi yansıtın… Sizler de tesettür yani kapalı gelin başı yaptırmak adına tesetturgelinbasi.net ‘i tercih edebilirsiniz.

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.