Kapı Üstü Sundurma, Teras Kapatma ve Kış Bahçesi Sistemleri

 • Bu konu 0 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 5 yıl önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #3401
  Anonim
  Ziyaretçi

  NpJn4L.png
   
  Albayrak Global olarak sizlere dekoratif ve işlevsel çözümler sunmaktayız.
  Pratik sundurma, giriş üstü sundurma veya kapı üstü sundurma sundurma olarak anılan sistemlerimiz, güneye bakan pencere ve kapıların üzerinde konumlandırılmasıyla güneş ışınlarında bulunan mor ötesi (UV) ışınları 100% filtre ederek, doğramalarınızı ve ev eşyalarınızı koruyarak deformasyonları önler.
  Teras Kapatma uygulamalarımızda da isteğe göre; Çelik çatı sistemleri, tavana lambiri döşeme, sundurma üzerine kumlu membran veya şıngıl uygulaması gibi uygulamaların dekoratif yani görsel tarafını tamamen isteğiniz doğrultusunda gerçekleştirmekteyiz.
  Kış bahçesi sistemleri her mekana göre geleneksel veya çağdaş tasarımda tercih edilen renk ve ebatta uygulanabilmektedir. Alüminyum veya çelik taşıyıcı sistemler kullanılan kış bahçesi sistemlerinde olumsuz hava şartları dahil olmak üzere uzun yıllar güvenle kullanabilmek için dizayn edilmektedir. Taşıyıcı direkler içerisinde gizli su tahliye özellikleri standart olarak uygulanmaktadır. Kış bahçelerinde kullanılan tüm malzemeler insan sağlığını tehdit etmeyen tasarımda, güvenlik camları ile sunulmaktadır.
   
  Web Sitemiz: http://www.albayrakglobal.com

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.