Kaptan Amerika 3 izle

 • Bu konu 0 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 7 yıl 7 ay önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #2567
  Anonim
  Ziyaretçi

  Yönetmen olarak Anthony Russo ve Joe Russo’nun sorumluluk aldığı Kaptan Amerika 3 filminin serinin son filmi. Diğer iki filmde oldukça yüksek hasılat yakalayan ünlü yapımcı Kevin Feige serinin son filminin de yapımcılığını üstlenmiştir. Henry Jackman’ın müziklerini bestelediği Kapan Amerika 3, Marvel Comins’in çizgi romanı Civil War’dan esinlenerek sinemaya uyarlanan filmin senaryosu Jack Kirby gibi usta senaristler tarafından yazılmıştır. Başarılı ve Marvel Comics firmasının efsanevi bir oyuncu kadrosuyla da oldukça dikkat çekici bir konumda bulunmaktadır. İlk iki filmde de oynayan oyuncular tecrübeleriyle göz dolduracak.6 Mayıs’ta vizyona girecek Kaptan Amerika 3; bilim kurgu, macera ve aksiyon filmi severleri sinema salonlarında buluşturacak.

  Kaptan Amerika 3  Türkçe dublaj izlemeli eserde insanları koruma amacıyla bir arada olan süper kahramanlar politik fikir ayrılıkları yaşayarak iç savaşın çıkmasına neden oluyor. Taraflarını seçen kahramanlar artık birbirlerine karşı savaşmak için tüm güçlerini ortaya koyuyor. Kaptan cephesi ve İronman cephesi olmak üzere ikiye ayrılan süper güçlerde Kaptan Cephesini; Kaptan Amerika, Falcon, Ramanov, Karınca Adam ve Kış Askeri yer alırken, İron Man Cephesinde; War Machina, Black Widow ve Vision yer almaktadır. Taraflardan biri güçleri ve kararlarının hükümet tarafından kontrol edilmesi gerektiğini savunurken diğer taraf özgürce hareket etmekten yana. Bu savaşın nasıl sonuçlanacağı yıllardır izleyicinin beğenisini kazanan kahramanların farklı yönde ortaya çıkmasının izleyicide nasıl bir etki uyandıracağı büyük merak konusu. Son filme dahil olan Örümcek Adam’ın Kaptan Amerika 3’te hangi cephede savaştığı bilgisi paylaşılmazken fragmanda da buna yer verilmemiş olması takipçilerin heyecanlanmasına neden oldu. Filmin fragman ve teaser videoları yayınlandığında binlerce kişi tarafından izlendi ve aynı zamanda da yorumlandı. Oldukça büyük çapta bir hayran kitlesine sahip filmin takipçilerinin süper kahraman şöleninde kimin tarafını seçeceğini hep beraber izleyerek öğreneceğiz. Sinema eleştirmenlerinden de tam not alan Kaptan Amerika 3’ün tarihi bir hasılata imza atacağına kesin gözüyle bakılıyor.

  Kaptan Amerika 3 izle yicilerinin merak ettiği sinema eserinin konusu, oyuncuları, süper kahramanları, ses ve görsel efekti ile izleyiciyi ekrana kilitleyerek heyecan dolu anlar yaşatacak.

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.