Kars Hayvan Satışı Köklü Lider Firma

 • Bu konu 0 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 5 yıl 8 ay önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #3140
  Anonim
  Ziyaretçi

  Kaliteli ve sağlıklı büyükbaş hayvanları bulabileceğiniz en doğru adres olarak yetiştiricilik faaliyetlerimizde en donanımlı çiftliklere sahibiz. 1950 yılından itibaren Güneş ailesi tarafından kurulan ve yönetilen firmamız Kars bölgesinde hayvancılık sektörü liderliğiniz korumaktadır.

  Doğal beslenme ve yetiştiriciliği destekleyen prensiplerimiz doğrultusunda uygun fiyata Kars hayvancılık sektöründe rol alıyoruz. Her bütçeye hitap eden hayvanlarımız arasından en iyi ve besili olanları kendiniz bizzat seçebilirsiniz. Sağlıklı olarak aldığınız hayvanlarınızı yine en güvenli şekilde nereye isterseniz sevk ediyoruz.

  Eğer istediğiniz türde büyükbaş veya küçükbaşlar çiftliğimizde o an için bulunmuyorsa Kars hayvan pazarı bünyesinden tedarik edip size ulaştırıyoruz. Bizde ihtiyacınız olan hayvanı bulamama gibi bir lüksünüz bulunmamaktadır. En besili ve sağlıklı hayvanları sizler için yetiştiriyoruz.

  Bölgemizdeki en kaliteli damızlık ve besi hayvanı temininde tecrübeli ekibimizle sizler için çalışıyoruz. Kars hayvan satışı konusunda gerekli bilgi ve tecrübeye sahip bir ekip olarak en iyi seçimi sizler için yapıyoruz. Gerekli erişkinliğe ulaşmışve ihtiyacınızı karşılayacak olan hayvanı tek seferde seçebilmek uzmanlık gerektirmektedir. Siz aradığınız büyükbaşı bize tarif edin, biz sizin için seçelim. 

  Ülkemiz hayvancılık sektörüne yaptığımız katkıdan dolayı gurur duyuyor, sizlere en sağlıklı ve besili hayvanları yetiştirmek için çalışıyoruz. Şahıs veya vakıflara toplu olarak büyükbaş hayvan satışı ve sevkiyatı hizmetlerimizde her şey denetim ve kontrol altında gerçekleşmektedir. Güvenle karshayvansatisi.net sitemizi tercih edebilirsiniz.

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.