Kına Gecesi Organizasyonları ve Farklı Organizasyonlar

 • Bu konu 0 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 7 yıl 5 ay önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #2860
  Anonim
  Ziyaretçi

  11889522_949574395099026_7235924924843896075_n.jpg
  Kına gecesi organizasyonları son dönemde özel programlar ve değişik aktiviteler ile gözde bir eğlence şekli oldu. Her zaman yapılan kına geceleri, bu günlerde daha da popüler ve değişik konsept-lerde yapılır oldu. Düzenlenen paketlere göre, kına gecesi fiyatları değişiklik gösteriyor. 

  Farklı Organizasyonlar

  Kına gecelerinde uygulanan konseptlerin farklılığı, paket içinde bulunan elemanların sayısına ve niteliğinden kaynaklanır. Bu da fiyata etki eder mutlaka. Kına organizasyon işinde en önemli nokta ve aslında bütün konsepti nerede ise belirleyebilecek olan etken konukların sayısıdır.

  Konuk sayısının az olması mekan konusunda endişeleri ortadan kaldırabilir. Sonuçta mekan için harcanacak bedel maliyeti düşürecektir. Bunun dışında belirleyici bir faktör de kına gecesinin ne kadar gösterişli olmasının istendiğidir. Çok gösterişli kına organizasyon çalışmalarında elbette pırıltılı, altın kaplama gibi eşyalar ve aksesuarlar kullanılması gerekmektedir. 

  Fiyatlar

  Değişen, eklenen, çıkarılan her bir aksesuar ya da eleman kına organizasyon fiyatları üzerinde değişiklik yaratacaktır. Kişi sayısı arttıkça organizasyon fiyatı da artar. Gösteriş ve istenen aksesuarların farklılığı da maliyet üzerinde etkilidir.

  Müzik grubu, dans gösterisi, istenen dans grubunun sayısı ve eğlencenin nasıl bir konsept içinde olacağı da maliyeti, dolayısı ile de kına organizasyonu fiyatları üzerinde farklılıklara neden olur. Bu nedenle ekelenecek olan aksesuarlara ve konseptin içeriğine dikkat edilmelidir. 
  http://www.kinaorganizasyonlari.com/

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.