Kına Gecesi ve Özel Kına Geceleri

 • Bu konu 0 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 7 yıl 5 ay önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #2851
  Anonim
  Ziyaretçi

  11889522_949574395099026_7235924924843896075_n.jpg
  Kına geceleri artık günümüzde o kadar renklendi ve çeşitlendi ki, hiç kına gecesi yapmayı düşünmeyen kişiler bile kına gecesi organizasyon şirketlerini araştırmaya başladı. Geleneksel Osmanlı tarzı kına gecesi, hamam sefası, deniz üstünde tekne kınası, salonda kına gecesi, evde kına gecesi…. 

  Pek çok seçenek içinden kına gecesi organizasyonu seçmek bile mesele halini aldı. Her genç kızın aklında oluşabilecek yüzlerce kına gecesi türü olabilir. Bu kına gecesi konsptelerini de gerçekleştiren organizasyon şirketleri bulunuyor. 

  Maliyet
  Kına gecesi maliyeti nedir diye düşünenler için özet olarak şöyle söylenebilir: 
  Hayalinizdeki organizasyona kaç davetli olacağı, konuklara ne gibi hediyeler dağıtılacağı, kına gecesinin nerede yapılacağı ve istenen özel bir konsept olup olmadığına göre kına gecesi fiyatları değişebilir. Ancak son tahlilde 1.000 TL’den başlayan kına geceleri bulmak mümkündür.

  Özel Kına Geceleri
  Düşündüğünüz kına gecesi ne kadar farklı olursa olsun mutlaka gerçekleştirilebilir. Maliyetinin aşağı çekilmesi için ise kına organizasyon firmaları mutlaka yardımcı olacaktır. 
  Üstelik hemen her kızın aklında bulunan kına tahtından, Bindallılara, kına eldivenlerinden, özel müzik ekibine tüm organizasyon kusursuz olarak yapılacak ve en küçük bir sorun bile çıkmayacaktır.
  Özel kına gecelerinde istenebilecek farklı konsept uygulamalarında ise yine profesyonel ekibimiz tarafından projelendirilen kına organizasyon içeriği dopdolu, canlı ve eğlenceli bir organizasyon olacak ve yıllarca akıllarda yer edecek, hatırlanacaktır. 
  http://www.showtimekinaorganizasyon.com/

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.