Kına Organizasyonları Yapan Firmalar

 • Bu konu 0 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 7 yıl 5 ay önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #2853
  Anonim
  Ziyaretçi

  11889522_949574395099026_7235924924843896075_n.jpg
  Kına organizasyonları, aslında kişilerin kendi kendilerine de yapabilecekleri organizasyonlardır. Yapılacak kına gecesinin detayları konsepte karar verdikten sonra ortaya çıkar. Öncelikle kına gecesine katılacak davetli sayısı belirlenmelidir. Bütün detaylar bu kararın ardından şekillenir. 
  Kişi sayısına göre kına gecesi organizasyonu belirlenen kişi sayısına göre evde küçük bir salonda da yapılabilir, onlarca kişinin sığabileceği bir kır bahçesinde de. 

  Temel Soru Cevaplanınca
  Evet, temel soru yani kişi sayısı cevaplanınca detaylar başlar. Müzik sistemi, fotoğraf ve video çekimi diğer ana konulardır. Bu noktada eğer isteniyor ise bir dans grubu ya da dansöz tercihi de yapılmalıdır. Bütün bunlar planlanan kına organizasyon fiyatı üzerinde etki eden temel faktörlerdir.

  Ardından daha küçük tutarlar başlanır hesaplanmaya…
  Katılacak olan arkadaş ya da akrabalardan kına töreni için kaç tanesine kostüm giydirilecek, kına eldivenleri sayısı, kına mumlarının sayısı, havai fişek gibi bir şov düzenlemesi, kına türküleri canlı olacak ise ses sanatçısı seçimi canlı değilse türkü seçimleri v.s.  
  Elbette en önemlisi, gelin hanımın kıyafetleridir. Kına töreninden önce giyilecek abiye kıyafet, kına töreninde giyilecek geleneksel kıyafet yani Bindallı kiralama ya da satın alma……
  Hint kınası yakılacak ise bu işten anlayan kişinin kına gecesinde bulunmasını sağlama….

  Detaylarla Birlikte
  Detaylar düşünülünce “bunca uğraşı gerekli mi?” sorusu akla takılabilir. Belki de bir organizasyon firması ile kına organizasyonu fiyatları üzerinde bir konuşmak daha mı iyi bir fikirdir.
  http://www.kinaorganizasyonufiyatlari.com/

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.