Kırlangıçlar Dekoratif Ayna Seti

 • Bu konu 0 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 8 yıl önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #2250
  Anonim
  Ziyaretçi

  Evlerimizde klasik model aynalardan hepimiz sıkıldık öyle değil mi. İşte size son zamanların en trend ürünleri arasında yer alan dekoratif aynalar.

  Çeşit çeşit..!!!

  Son zamanların yeni modası olan parça parça dekoratif aynalar, cam aynalara göre 11 kat daha dayanıklı ve cam aynalar kadar keskin değil. Aşırı zarar vermez.. Kalpler, kuşlar, kelebekler, müzik aletleri, ay, yıldız gökyüzü ne ararsanız bizde mevcut. Üstelik bizim tasarladığımız gibi kullanmak zorunda da değilsiniz. Mesela bir kuş serisi ile bir kelebek serisini birleştirip kendi bahçenizi yaratmanız çok kolay.

  Evinizin dekorasyon tarzı, avangard, vintage, retro, spor vs her stile uygun ayna bulmak mümkün. Avangard mobilyalarınızı varaklı ayna modelleriyle kombinleyebilirsiniz. Vintage dekorasyon tarzınızı dantel görünümlü  nazik bir aynayla tamamlayabilirsiniz.

  Dekoratif aynalarımız 1. kalite akrilik malzemeden lazer kesim yöntemi ile üretilmektedir. Bütün ürünlerimiz orjinal ambalajında ve kullanıma hazır olarak sunulur. Yapıştırma bantları parçaların üzerindedir ve yapmanız gereken sadece koruyucu bantı çıkarıp, duvar ya da mobilyanıza yapıştırmaktadır.

  Akrilik aynalar cam aynalara göre daha uzun ömürlü ve darbe, düşme gibi durumlara daha dayanıklıdır ve güvenlidir. Zaman ile sır atması gibi sorunlar oluşmaz.

  Dekoratif kırılmaz aynalarımıza bir yeni özellik daha kattık ve en güzel motiflere saat düzeneği taktık. Böylece evinizin yada iş yerinizin istediğiniz bir bölümüne seçmiş olduğunuz modellerden birini yada bir kaçını gönül rahatlığı ile koyabilirsiniz.
  Dekoratif Aynalı Saatlerimizi kullanabileceğiniz bir kaç alan örnekleri:
   
  Salonda
   
  Kuşkusuz hem misafirlerinizin hemde sizin en önem verdiğiniz yer salonlarımızdır. En gösterişli ve büyük dekoratif aynalarımızı salonlarınızda kullanmanızı tavsiye ederiz.
   
  Şömine üzerine
   
  Sizde şöminesi olan şanslı kesimlerdenseniz bu fırsatı bizce en güzel şekilde kullanmalısınız. Alev toplarında motifler seçebilir ışığı yansıtacak büyük yada küçük parçalı dekoratif aynalar seçebilirsiniz. Böylece şöminenizin bulunduğu oda daha hoş ve romantik bir havaya bürünecektir.
   
  Koridorunuzun Duvarlarına
   
  Eğer evinizde uzun bir koridor varsa ayna kullanmak için mükemmel bir fırsat yakaladınız demektir. çok parçalı ayna kullanarak yana asılmış bir grup ayna hem duvarları daha dolu gösterecek ve insanların gözünü meşgul edecek hem de koridorun o dar ve karanlık algısını azaltacaktır.
  Fakat Koridorun sonuna ayna koymayın. Bu enerji akışını durdurmak için bir yer oluşturacaktır.
   
  Evinizin Girişine
   
  Fenkşui felsefesine göre evinizin girişine koyduğunuz aynalar evinize gelen misafirlerin kötü yada nazar gibi negatif enerjisini ilk etapta alıp evin içerisine girmesini sağlar. Böylece evinizin içerisinde pozitif bir enerji hakim olur. Ayrıca misafirleriniz eve girerken aynaya bakar ve kendilerini kontrol ederler. Bu da onların kendilerini daha rahat hissetmesini sağlar.
   
  Girişte kullandığınız aynalar içeri giren ışığı yansıtarak mekana ışıltı saçarlar. Bu da genellikle dar ve karanlık olan girişleri daha ferah gösterir.
   
  Eğer eviniz geniş bir girişe sahipse küçük bir masa yerleştirin ve üzerine çiçek koyun. Masanın hemen üzerine ise ayna yerleştirin. Ne kadar hoş görüneceğini tahmin edebilirsiniz. Girişen hemen bitişiğindeki odaya da ayna yada ayna kaplı sehpa ya da büfe yerleştirin. Böylelikle sonsuz bir ışık akışı elde etmiş olursunuz.
   
  Yemek Odasına
   
  Yemek odasında kullanılan aynaların zenginlik getireceğine inanılır.
   
  Banyo
   
  Banyolarda pozitif enerji akışı oluşturmak için aynaları kullanabilirsiniz.
   
  Yatak Odası
   
  Dilerseniz yatak odanızın tek bir duarını boydan boya ayna ile kaplayın, dilerseniz de sadece yatak başlığınızın üzerinden ayna ile süsleyin.
  Yatak odasında boydan boya ayna kullanmak eğlenceli olabilir. Yerden başlayan ve odanızın bir köşesinden diğer köşesine uzanan aynalar, odanızın boş bir köşesine vurgu yapabilir. Bir duvar üzerinde birden çok çerçevesiz ayna kullanmak giyinme odası etkisinin yanı sıra zengin bir görüntü sunar.
   
  Aynalar dekorasyonunuzu canlandırmak ve aydınlatmak için ışık yansıtır. Evinizde değişik boyutlarda ve dekorasyon tarzınıza göre farklı çerçeveli aynalar kullanın. Aynaların gerçek güzelliği her eve, her dekorasyona bir şekilde uyum sağlamasıdır. Yukarıdaki ipuçlarını göz önünde bulundurarak evinizdeki uygun yerlere uygun aynalar bulabilirsiniz.

  Cam aynadan daha parlaktır, kırılmaya karşı daha dayanıklıdır.

  Monte edilmeye hazırdır, sitemizdeki tüm ürünler orjinal ve modelleri tescillidir.

  Birinci sınıf malzemeler kullanılarak TÜRKİYE′de üretilmektedir.

  CE Belgelidir.

  Bazı modellerimiz ekstra parça içerdiğinden paket ölçüsünden daha fazla alanda uygulanabilir.

  Saatlerimiz modeline göre; duvara yapıştırılması gereken parçalardan oluşabilir. Saatlerimizin ana mekanızmalı parçası normal duvar saatleri gibi duvara asılarak, diğer parçalar ise ayna sticker gibi duvara yapıştırılarak kullanılır. Yapıştırılacak parçaların taşıyıcı bantları üzerindedir ve sizin ekstra bir işlem yapmanıza gerek yoktur.

  Saat mekanizmalarımız akar sistemdir ve sessiz çalışır.
  Ürün Özellikleri

  Ürün Ölçüsü: 3 mm kalınlığında, pleksiglass′tan üretilmiştir, cam değildir.  

  Ürün Rengi: Rengi yoktur, aynıdır karşısındakini yansıtır.

  Ürün Boyutları:

  Large Boy  Kapladığı Alan 70 x 50 cm 9 Parçadan oluşmaktadır.
  XLarge Boy Kapladığı Alan 110 x 80 cm 9 Parçadan oluşmaktadır.
   
  Paket İçeriği: 1 Adet Kırlangıçlar Dekoratif Ayna Seti
  kaynak:https://www.durbuldum.com/ev-dekorasyon

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.