Kırmadan Su Kaçağı Tespiti

 • Bu konu 0 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 5 yıl önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #3120
  Anonim
  Ziyaretçi

  Eskimiş mutfak veya banyo su tesisatlarının zamanla size sorun çıkarması muhtemeldir. Özellikle eski yerleşim yerlerinde çok yıllık binaların bu tür sorunlar çıkarması ev sahiplerini veya iş yeri sahiplerini oldukça zor duruma düşürüyorlar.

  Küçük bir sızıntının büyük bir çatlağa dönüşmemesi için Çözüm Tesisat ile sorunlarınızı çözebilirsiniz. su kaçağı konusunda duvar renginin değişmesi, nemlenmenin görülmesi gibi bazı belirtileri fark ettiğinizde hemen sorunun tespit edilmesini ve giderilmesini sağlamalısınız.

  İstanbul su kaçağı tespiti firması Çözüm Tesisat ile kırmadan dökmeden problemin büyüklüğü hakkında bilgi edinebilirsiniz. Tam olarak sorunlu bölgenin tespit edilmesi uygun şekilde parçaların değişimi sırasında çıkacak olan kırma işlemini minimum seviyeye indirir. 
  Yerinde su kaçağı bulma işlemlerini özel cihazlar sayesinde yaparak size çatlağın veya sızıntının seviyesini belirtiyorlar. Gereksiz masrafların önüne geçmek için mutlaka modern su tesisatçısı ile çalışmanızı öneririz. 

  İstanbul genelinde Çözüm Tesisat firmasının tercih edilme sebebi ise en modern cihazları kullanmaları ve bekletmeden hizmet vermeleri, mağdur etmemeleridir. Yılların verdiği deneyimle birlikte uzman kadronun hizmetlerindeki kaliteye güvenerek su kaçağı konusunda problemlerinizi kolaylıkla çözüme kavuşturabilirsiniz.

  Avrupa yakası için 0212 544 36 75, Anadolu yakası için 0216 612 55 90 numaralı telefonlar üzerinden anında Çözüm Tesisat ekiplerine ulaşabilirsiniz.

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.