Konveyor

 • Bu konu 0 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 6 yıl 6 ay önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #3481
  Anonim
  Ziyaretçi

  Bir gıda firması işletiyorsunuz ve ürünlerinizin en hassas şekilde taşınması gerekiyor. Bunun için son teknoloji elbette konveyörleri kapsıyor. Konveyorler ürünlerin taşınmasında kullanılan otomasyon sistemlerinden bir tanesidir. Bantlı yapıları sayesinde ürünleriniz rahat bir şekilde taşınarak sizlere imalat sahasında da rahat bir çalışma sağlıyor. Sadece gıda sektörü için mi? Elbette hayır. Tekstil firmaları, endüstriyel alanlar, imalat firmaları, tarım sektörü gibi birçok alanda konveyörlerden faydalanmak mümkün olabilmektedir. 

  logo.png

  Günümüzde konveyorler artık sizlerin ihtiyaçlarına özel olarak tasarlanarak, kurulumu gerçekleştirilmektedir. Tasarım ekipleri, işinde uzman kişilerce ihtiyaçlara uygun olarak gerekli ölçüleri aldıktan sonra projeye başlamaktadır. Uygun fiyatlara rastlamak da pek mümkün olabilmektedir. Üstelik eskisi gibi ürünü satın al ve günlerce nasıl kurulacağı derdi de yok. Çünkü artık kurulum da firmalar tarafından gerçekleştirilmektedir. 

  Konveyorlerin montaj işlemleri gerçekleştirildikten sonra kullanıma hazır bir hale gelmektedir. Ürünlerin taşınmasında entegre sistemleri içeren konveyörler, kapalı devre taşıma sistemleridir. Sektörlere özelleştirilmiş olarak sunulmaktadır. Konveyor çeşitleri ise şu şekilde karşımıza çıkmaktadır: Kullanım çeşitlerine göre (ne amaçla kullanılmak isteniyorsa), bant tiplerine göre (özelleştirilmiş bantlarla, kalite çeşitliliği), sektörlerine göre (hangi sektörde faaliyet gösteriliyorsa o sektöre özel), ana çeşitler. İmalat sektöründe ve birçok sektörde zamanın her şey olduğu düşünülürse, bunu en iyi şekilde kullanmak gerekmektedir. Dolayısıyla otomasyon sistemleri zamandan kazandırmaktadır. Konveyörler ise zamanı daha iyi ve hep daha iyi bir şekilde kullanmak için gereklidir. Konveyör siparişi, konveyör fiyatları için kbtkonveyor.com ‘a giriş yapabilirsiniz. Kbt konveyör, kendi sektöründe yer alan müşteri kitlesini fazlasıyla memnun edebilecek nitelikte bir firmadır.

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.